• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MISONPlnovous - let it grow !
    ESY
    ESY --- ---
    Tak movember je v plnym proudu ale ja se nemuzu ucastnit :) nevadi
    ESY
    ESY --- ---
    Po zastrihnuti
    Omlouvám se za kvalitu iPad face kamera je větší shit než jsem čekal
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TURBO: bobr na bejt na pice a ne na ksichte... ;0)
    TURBO
    TURBO --- ---
    VYHULENY_UFO: bejt ženská tak se moc ráda necháš šimrat tim roztomilym kožíškem přeci! :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TURBO: bejt zenska, tam mam strach co z tech dvou me chce vlastne vylizat... :)
    TURBO
    TURBO --- ---
    to chci! :)



    Hipster beards go feral as men sport ANIMAL shaped facial hair | Mail Online
    http://www.dailymail.co.uk/...-beards-feral-men-unleash-wild-sporting-ANIMAL-shaped-facial-hair.html
    TURBO
    TURBO --- ---
    MISON: to minimálně, spíš tak 5x bych to viděl :) Tohle má dneska na bradě každej hipster přeci.

    Mě začíná ta moje paráda pěkně stříbrnět a vypadávat/řídnout, asi ze sebe udělám zas na pár týdnů neochmýřené prasátko, aby následný čerstvý porost byl zas trochu parádní ;). No co, aspoň mě přestanou 18ky pouštět v MHD sednout a dost možná mi v hospodě nenalejou :)
    MISON
    MISON --- ---
    Jeste to chce tak 1x tolik :)
    ESY
    ESY --- ---
    MISON: za me dobry!
    MISON
    MISON --- ---
    Tak co ? Muze byt ? :) LET IT GROW !!!



    ESY
    ESY --- ---
    lol :D
    ESY
    ESY --- ---
    A zase neakej patek navic :)) takhle jsem spokojenej, tuhle dylku se pokusim udrzet, jen to jeste vic zahustit... Konecne jsem nalezl sve prave ja :D
    MISON
    MISON --- ---
    ESY: luxus !
    TURBO
    TURBO --- ---
    ESY: a teď aspoň půl roku nestříhat! :)
    ESY
    ESY --- ---
    o mesic pozdeji: zahustujeme :))
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    ESY
    ESY --- ---
    Jsem pri testovani telefonu zkusil, predni fotak :)))
    pred novym rokem jsem se rozhodl, puvodne jsem mel dole mnohem delsi, ale rohodl jsem se to nechat na tyhel dylce :)

    MALARKI
    MALARKI --- ---
    TURBO
    TURBO --- ---
    myslim, že tohle se tu neztratí :) Můžu potvrdit, že to tak je, cca vloni touhle dobou jsem při stříhání hlavy strojkem v nějakym záchvatu "pro oživení" vzal i vous a přesně takhle jsem dopadl. Navíc jsem se při pohledu do zrcadla sám sobě hnusil, vypadal jsem sice asi o 15 let mladší, ale dlouholetej kamarád mě doslova a do písmene druhej den nemohl poznat (prostě mě přehlíd) :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam