• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMRTEqua bank
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tak jsem celkem naštvaný, nepodařilo se mi vybrat z bankomatu v Istanbulu. Naštěstí jsem měl u sebe KB kartu, která prošla.
    ATAN
    ATAN --- ---
    Tak to dorazilo az ted ve tri.
    ATAN
    ATAN --- ---
    V kolik ma equa clearing? Vcera ve cca 1 odpoledne jsem z mBanky poslal penize a stale nedorazily.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    BUNDA: Tak už mi dneska bonus přišel.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    BUNDA: Psal jsem jim a napsali mi.

    Bonus je připsán za předpokladu, že nový klient zadá do žádosti na webu, či pobočce přidělený promo-kód a provede platbu kartou do 31.7.2013. Bonus je na běžný účet připsán nejpozději v průběhu následujícího měsíce po uskutečnění dané platby kartou. Ve Vámi zmíněném případě bude bonus připsán nejpozději do konce července.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    ROTTWEILER: ne také na něj čekám spolu s kolegy :-(
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Přišel už někomu ten bonus, který byl za ten kupón? Když jsem zakládal účet bylo mi řečeno, že to bude další měsíc. V předcházejícím měsíci jsem platil u obchodníka a dnes tam nic nemám. Ta jejich infolinka je úplně hloupá, protože chce, abych zadával čísla ve svém heslu a chtělo jich to hned několik, ale já tam mám jen jedno.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ROTTWEILER: Už jsem našel odpověď v http://www.equabank.cz/files/doc/233-produktove-podminky-sporici-ucty-1122012.pdf

    Úrok ze zůstatku na Účtu se počítá denně a je připisován na Účet Klienta v měně Účtu k prvnímu dni následujícího kalendářního měsíce. Úrok podléhá zdanění v souladu s právními předpisy platnými ke dni, kdy bude příslušný Úrok připsán. EXTRA úrok ze zůstatku Účtu se počítá denně a je připisován na Účet klienta v měně Účtu v průběhu následujícího kalendářního měsíce, pokud je splněna podmínka, že Klient během daného kalendářního měsíce neprovedl z Účtu žádnou odchozí platbu. EXTRA úrok podléhá zdanění v souladu s právními předpisy platnými ke dni, kdy bude příslušný úrok připsán.

    Jen nevím, co je EXTRA úrok.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Kdy se na ten spořící účet přidávají úroky?
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    Až si budete převádět peníze mezi vlastními účty tak se nelekejte, když to potvrvá cca 10 min a z toho cca 7-8 min nejsou peníze zobrazeny ani na jednom z účtů (zdrojovém, cílovém).
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dneska mi přišla nabídka na založení účtu equabank na Slevomatu. Tak kdyby někdo chtěl zkusit.
    ATAN
    ATAN --- ---
    BUNDA: tak to je pech. take jsem si vscera zalozil kvuli multikarte a dobrym kurzum, a ted premyslim, jak tam dostat eura.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Jak to vypadá s nekontaktníma kartama? Četl jsem, že mají být v první čtvrtletí roku.
    NELDE
    NELDE --- ---
    ADAMM: To jsem udělal 3x - kliknul na políčko, nic nepřišlo.
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    NELDE: to políčko s SMSkou je na první pohled trochu matoucí - je to o "kliknutí navíc", musíš ještě dát "vygenerovat kód" a pak teprave přijde SMS, taky jsem to na první pokus nepochopil :)
    SMRT
    SMRT --- ---
    NELDE: pride sama
    BUNDA: ale smenarnu maj
    NELDE
    NELDE --- ---
    NELDE: V IB jsem našel, že byla zadána do výroby dneska. Drobný problém, chtěl je založit trvalý účet pro zpětné platby, ale nepřišla žádná SMS jako potvrzení. Hezká vlastnost - možnost definovat kategorie plateb - myslím, že tohle někdo před časem poptával - de facto podúčty.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Tak to trochu trvalo, ale už mám účet u Equa. Jak karta - dorazí sama nebo o ní musím žádat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam