• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKEEScrolls - open beta - scrolls.com
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MIKEE: ten trade chat a celkove cely interface je dost nedodelany a odflaknuty.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: tak kdyz prijde a nepotrebuju, tak ho seknu za manu nebo za dve karty, diky tomu, ze zelena ma spousta 1/1 1/2 potvor, tak ta jedna dopredu navic je docela silna, 4 many neni zas tak moc a jsem rad kdyz prijde
    ale uznavam, ze logika "budu hrat maximalni pocet, aby to chodilo" neni ve scrolls uplne validni, protoze se muzes manualne prolizavat, kdyz potrebujes
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Ten Trading channel je super. Napíšeš co chceš a uložíš do clipboardu a spamuješ v 10s intervalech a on se někdo ozve.

    Jsem joinul kanál Trading, Trading-2 a Trading-3 a ve všech kanálech to psal a věci typu. I have aaa, bbb, ccc, ddd and I want xxx, yyy nebo WTB xxx.

    Určitě bych z tvého decku vyhodil ten Binding Root a raději přidal další Dryadic Power, který ti dává větší flexibilitu a klidně ho můžeš použít i na nepřítele. Zase seženeš lehce na na trade kanálech.

    To se ti osvědčilo hraní třech Ancestral Totem? Mi přijde, že je to super boost, ale mít třeba na ruce dva a žádné jiné potvory je na nic. Přeci jen stojí hodně a nemůže útočit a má pouze jedno využití.

    Taky bych přidal dalšího Brother of the Wolf. Je sice pomalejší, ale ta produkce vlků je super. A určitě další Crimson Bull, Champion Ring. Snadno seženeš na trade kanálu. Crimson Bull jsem kupoval za 200g a Champion Ring klidně i za 80g možná i méně.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: jo, ten nemam ani jeden :)
    deck vypada aktualne takhle, vytradeoval jsem snad jen jednoho ragged wolfa .. trade chat mi prijde dost .. neelegantni ;) http://www.scrollsguide.com/deckbuilder/?d=1066
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: No hrál jsem proti jednomu balíčku, který je využíval. Celkem dobře blokovali mé nájezdy mých levných potvor a potom, když už jsem chtěl hrát silnější potvory, tak on už měl dost zdrojů, aby mohl kupovat drahé a dobré potvory. Jinak ty zdi jsou super kandidát na to je odbouchnout pomocí Fertile Soil.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: bohuzel ty struktury neumi nic jineho a maji i dost malo dozadu, je otazka jestli se to vyplati ..
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Dal jsem špatný odkaz. :) Koukni znova.

    MIKEE: Jak kdy. Ještě předtím jsem měl v balíku Quake a vyčistíš tím plochu, tak prostě oba máte ve 20 kole prázdnou plochu a jede se dál.

    Ten limit 90s je vyhovující. Kolikrát hodně přemýšlím a dávám kolo až na 20s.

    Jinak ty barevné decky chce hrát s těmi strukturami, které dávají zdroje jiné frakce. např. Stone Pact Memorial nebo hrát pouze karty, které stoji málo, což je třeba super ten Focus.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: Chmm, ten bilej focus je dobrej napad. Nejdriv jsem si myslel, ze jde ziskat "mana" jen z karet stejneho typu, ale kdyz jsem zjistil, ze si muzes vybrat, tak se idea vicebarevneho decku stala daleko realnejsi :)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: 40 minut? to uz skoro muzu jit hrat MTG Online :D To se mi nicmene tak casto nestava. Limti na tah je sice 90sec (60 by asi stacilo), ale o moc delsi nez 20ti tahove hry nejsou a vetsinu tahu se to odehraje rychle .. muj odhad je tak 20 minut na hru.

    Taky mam v planu zkouset multi-color, ale zatim jsem nic poradneho nepostavil. Mam testovaci zeleno-cervenej, ale prilis to nefunguje ;)

    ROTTWEILER: jj, za trials jsem nakoupil par "boosteru" :) a jak rikas, hard uz jsou fakt hard ;)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Ještě bych opomněl, že jsou super ty Trials a dá se z nich získat velký množství zlata. Už jsem dokončil všechny Easy a Medium a asi bych dal i pár Hard, ale ty už dost vyžadují úpravu balíku na míru, což už jsem u některých Medium dělal taky.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    No já zatím jsem hrál jen pár dní. A už mám skoro všechny zelené karty z Growth, které jsem chtěl. Fakt je super vyměňovat karty v Trading channelu. Jsem takto nakoupil spoustu 10 Packs a potom všechna rare vyměnil za rare z Growth, které jsem potřeboval. Rovněž jsem nakoupil nějaký rare. Třeba jsem chtěl Unleash Inner Power, kde jsem koupil každý kus za 300g, což je lepší než kupovat balíčky a doufat, že to tam bude. Taky jsem kupoval ty 1ks z Growth za 175 goldu, což je taky super způsob na rozšíření balíku. Z toho jsem získal taky pár rare a uncommony. Teď zatím experimentuji s tímto deckem. http://www.scrollsguide.com/deckbuilder/?d=901 Do státnic, ale už hrát nebudu. :-) Už jsem tím zabil tří dny místo učení. A potom asi začnu experimentovat ještě jiné variace zelené a rozhodně mám v plánu začít zkoušet Growth a Order.

    Jinak nejvíce mi na celé hře vadí délka jednotlivých her. Průměr 40min na hru je prostě hrozný.

    Tak to abych tu něco přidal a nebylo to prázdný. :-)
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    Pred par dny se otevrela open beta scrolls :) Nejakou dobu jsem na to cekal, takze jsem naskocil hned co to slo. Neni to MTG, ale mechaniky jsou zajimave a je to dostatecne malo o nahode aby mi to prislo zabavne.

    Jako pocatecni deck jsem si vzal Growth. V zasade se to drzi klasicke logiky barev co znam z magicu: growth je zelena masina, order je bily control a energy je cervena fritka ;)

    Kluby by mel, krom vymeny nazoru, slouzit taky jako trade centrala. Bohuzel scrolls jsou v tomhle dost v pocatku, neni zadny friend list, neni aukce nebo neco podobneho .. takze bud budeme tradovat tady nebo se na to zalozi (klidne privatni) trade klub, podle zajmu a potreby :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam