• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RENFRIBoubelky boubelkam
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KALHOTKA: to teda zní dost příšerně, dva a půl tisíce za šaty není zase tak málo, aby to nevypadalo dobře.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    MADIETTA: jj mám jedny a už více jsem neobjednala =/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KALHOTKA: já jsem si teď taky objednala šaty z Lady V a jsem též zklamaná. To už jsou několikáté, které mají kolem výstřihu takový ten lem dovnitř, co není nijak zažehlený ani zašitý, takže furt vylézá ven. Jako dám to švadleně, aby s tím něco udělala, ale čekala bych trochu něco lepšího.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA: Tak hlásím, že šaty přišly, nýbrž kvalita otřesná a nejradši bych je vrátila. Ryzí peklo. Kostky se ani nesnaží navazovat, jsou úplně šejdrem a ta látka z boku, je jenom z jedné strany, z druhé strany je bílá, takže to plandá a vypadá to dost příšerně. Ne, nebrat.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Na Halloween bude letos jednoduchý ze sebe udělat čarodejnici. Snad mi ty šaty budou jinak nevim :) Velikost 20
    Nemáte náhodou někdo tenhle střih a fotku na postavě s větším bříškem?

    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KRISKA: Decathlon je na me s trikama doslova kratky.

    Ale dik za tip Devoldu.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    QUIXDE: zkus pansky devold nebo si najit od nekoho na fleru usit na miru, tam je dost svadlen, co delaji z merina a usiji ti na miru a cena je +/- stejna jako u konfekce.

    no a jeste se da zkusit decathlon, zrovna tilka tam maji "S" ktery je spise jak L jinych znacek, ale jak jsou na tom s trikama s rukavem nevim...
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Sháněl někdo vyšší (178+cm) s většími prsy merino triko, úspěšně?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Můžu se prosím vetřít s inzercí? Dostala jsem od švagrové balík letního oblečení vel. 44-48 - všechno je jako nové (některé kousky si koupila s tím, že do nich přece zhubne... znáte to) a mně to velikostně nesedí. Jsou to kvalitní věci (MS, CA, Gap, Tchibo), typem něco klidně i do práce. Daruji, předání Praha nebo podle dohody v oblasti Nebušice / Horoměřice / Tuchoměřice, budu moc ráda, pokud to někdo užije.
    [Dámské letní vel.44-48 (kalhoty, košile, trika, šaty, svetříky) - jako nové]
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    MADIETTA: No, to tezko rict, vsude jinou. Ale nakonec jsem nasla na abouryou v plus size.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    QUIXDE: jakou máš velikost?
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KLAIR: No, projela jsem to, a nasla jen jedny v mem vkusu, a to cerne 😃 coz zrovna nepotrebuju.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    QUIXDE: zkuisla bych sugar bat. prostě retro šaty. Ony mohou být i jednobarevné.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    MRTVYKOTE: Kosilovy vubec pro me, mam zas siroky ramena a prsa, a nikdy zadny kosilovy nesedely, s pasem a stehnama tak velky problem nemam. Ale i tak se podivam. Diky :)
    MRTVYKOTE
    MRTVYKOTE --- ---
    QUIXDE: dlouhé nebo krátké? Pokud nevadí dlouhé tak Buga má na webu nějaký výběr jednobarevných a mě sedí i jejich různé košilové i když mám velké a široké boky a stehna (a nikde se nic nerozevírá)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Kde sehnat jednobarevne, nekrajkove saty s vystrihem a kratkym rukavem, se zvyraznenim pasu na svatbu? Idealni barva jakakoliv modra ci cervena, burgundy. ? Nemuzu nikde nic sehnat a zacinam byt zoufala.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ANYSA: diky za tip, od poutout mam kalhoty "na miru" taky bohuzel puvodni web zamerenej na kalhoty uz neexistuje a nasla sem ted jen nejakej jinej s hromadou veci na deti... kdovi zda jeste vubec sije takhle... nejvyssi cas zjistit:)
    ANYSA
    ANYSA --- ---
    KRISKA: Já si před par lety nechala ušít od poutout zateplené softshelove kalhoty. Nebylo to úplně na míru, jen upravila šířku a délku jejich běžného střihu, takže to bylo do 1000,- a nosím je doteď. Bylo to i celkem rychle, do 14 dnů tuším.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ahoj holky, nemate tipy na zimni zatepleny kalhoty na venkovny aktivity/oteplovacky/ velikost 54/56 ? kamoska si stezovala, ze musela nejaky vracet, ze ji nesedi, ale nevim, kde bere... vyhrava asi bonprix vetsinou, ale pokud mate nejaky tipy, ja bych ji to pak preposlala, jestli by z tama si neco nevybrala.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    ALEXIS: Díky, nakonec jsem nakoupila přes e-shop černou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam