• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    Chci aby si tu Marek testoval výstupy své práce

    27 hlasy od 27 respondentů

      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      Co nejčastěji lajkují fanoušci ANO na fb (data via Josef Šlerka)



      A propos jak je to s Janečkem, je do Ano nějak zapojený?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Cho cho cho

      Hnutí ANO se dostává na 5% :: Jan Hýsek
      http://www.janhysek.eu/news/hnuti-ano-se-dostava-na-5-/
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      jo ta je dobrá, tu jsem si zapamatoval jako tu, co umí odradit již rozhodnuté voliče
      FEMUR
      FEMUR --- ---
      smarja matuškova. to je taky expertka fakt.¨volimkarla.
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      Jinak tohle teď znovu vyšlo, doporučuju:
      Politický marketing a české politické strany - Anna Matušková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
      http://www.kosmas.cz/knihy/153920/politicky-marketing-a-ceske-politicke-strany/
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: A prozradíš?
      MARIHAI
      MARIHAI --- ---
      @AndrejBabis: Psala mi zamestnankyně dolu Paskov, že ho mám koupit. Potkám sa s ní na výjezdu v září. Pokud někdy někde začne revoluce tak na ostravsku
      CROME
      CROME --- ---
      MAREK_PRCHAL: netrefil
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: Trefil jsem se?
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      FEMUR: Očekávám, že Svobodné nebo Piráty :-)
      CROME
      CROME --- ---
      neboj nejsem cilovka:)
      FEMUR
      FEMUR --- ---
      at nerekne cibulka at nerekne cibulka. pomyslel si femur
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: Můžu se zeptat, pokud to není tajné, koho uvažuješ, že budeš volit?
      CROME
      CROME --- ---
      MAREK_PRCHAL: ale Ano neni zadna politicka strana, to je osobni bussines pane oligarchova. Stejne jako VV a podobny rychlokvasky
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      OTAVA: Ale vymyslel, já jsem si zrovna tady pár věcí chtěl otestovat, ale teda vidím, že to tady není věcná, ale emotivní diskuse.

      CROME: Pro zajímavost, zkus si vyhledat "marketingově řízená politická strana", i v češtině k tomu je odborná literatura. Je to naprosto normální už řadu let nejen v české, ale i v britské či americké politice. My to ale takto neděláme, ale pochopitelně si (jako všichni ostatní, snad s výjimkou Zelených, Pirátů apod.) testujeme, jak na ně lidé reagují.
      CROME
      CROME --- ---
      MAREK_PRCHAL: treba je sere to jak bezostysne se STBak a gauner zene k politicky moci a jeho PR oddeleni si mysli, ze je naprosto normalni populisticky vyrabet idee podle marketingovyho pruzkumu, to ze to nechapes je soucasti toho pruseru v kterym tahle spolecnost je az po usi.
      OTAVA
      OTAVA --- ---
      a proc nas to sere ? Protoze Babis si mysli ze za svy prachy si koupi vsechno , kdresla do parlamentu, pruzkymu verejnyho mineni, stejne jako si to koupil Vitek minule ... staci par udernych herel a urcite to pujde ;)

      Ja pevne doufam ze takovymu looserovui se do toho parlamentu dostat nepodari.
      OTAVA
      OTAVA --- ---
      lol tak pristi tyden - za ten rok u Babisu jeste nikdo nevymyslel teda jestli chcete byt spis levicovou stranou, nebo pravicovou, jestli chcete mensi stat, vetsi stat, jaky dane, jestli spis do evropy nebo z evropy .. ale na posledni chvili, mesic pred volbama to bude urcite uzasny program :)
      PJGEPR
      PJGEPR --- ---
      MAREK_PRCHAL: takhle to nevyznělo, ale to je vcelku jedno ...
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam