• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    JUNIPETRUS: Nemáme.
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    MAREK_PRCHAL: mate tym lidi, kteri se zameruji na internetove diskuse pod clankama, a ucastni se jic a uvadeji veci na "pravou miru" ?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    MAREK_PRCHAL: jakej puc, popis to.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: prosimtě jak může být celostátní místopředseda pučistou? jakože chce něco jiného než předseda?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: No jo, to jsou zhrzení bývalí členové, kterým se v dubnu nepovedl puč. Když si představím, že v tý zhrzenosti jedou od dubna, tak je mi za ně smutno. Já je znám, mohl bych o nich mluvit dlouho.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    FEMUR: To je jedna neuvěřitelná zpráva vedle druhé!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Exmístopředsedkyně ANO 2011: Ani bohatí nezabrání krádežím v politice, Babiš má dvojí tvář | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-60497990-hnuti-ano-2011-hana-grepova-miliardar-andrej-babis-
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Nejsem diktátor, tvrdí Babiš. Kvůli jarnímu puči ale zpřísnil přijímání nováčků | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/...sem-diktator-tvrdi-babis-kvuli-jarnimu-puci-ale-zprisnil-prijimani-novacku
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Deal - jestli to domluvíš, rád tomu dám šanci.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZAPPO: Nejde o meeting, může to být osobní setkání vás dvou.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Tak na oběd s Babišem u mě asi nedojde:) a jestli si mám vybrat zda si dělat názor podle informací (byť z internetu, médií, odsuď) nebo z meetingu, kde se podívám na nějakou show, tak meeting těžko bude mít větší váhu:)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    VON_GILOTINE: Máme jich víc :-) Proto jsem sem včera házel tu Četku, protože tam už je dokonce ofiko zpráva, že bude program.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    JUNIPETRUS: Děkujem, hele ale on už je, koukni do žebříčku Forbesu nebo Motejlek.com :-)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZAPPO: No víš, ono udělat si názor na člověka zprostředkovaně je podle mě nepřesné, lepší je ho poznat. Vím, že část negace jistě na celé téma strhávám já, lidi si o mně myslej různý věci, ale s tím jsem se naučil normálně fungovat.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Já mám lepší -
    Babiš - špíny se zbavíš! Ááááno?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    mam napad na slogan, pokud ho pouzijete, chci za nej milion.
    Babis na bilbordu, vysmaty oblicej, a slogan "chcete byt miliardarem?"
    DUNAR_
    DUNAR_ --- ---
    VV č. 2.?
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    VON_GILOTINE: V pohodě, mě teď třeba tohle auditko dost pomohlo a děkuju Markovi za ujasnění, jak je to s ANO a že opravdu jde o prázdnou slupku do který se snaží naroubovat reklamní postupy a sdělení. Popravdě jsem moc nezvažoval volit, ale když se mě ostatní ptali co si myslím o Babišovi, tak jsem si nechával rezervu "co kdybych se mýlil" - pár dní tady mi asi dost pomohlo si to ujasnit.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: žít brno. Už dlouho.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    prave, kdo to vi, toho to nezajima a ma to osefeny. kdo to nevi, toho to tuplem nezajima. ale tak (sry sedim dneska moc dlouho v praci, nabiram na cynismu) studio brno holt prislo s neproflaknutym tematem a koudy bude mit radost.
    cekam ze po "dame jidlo" prijde brno edit "Dame Brno"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam