• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    CROSS
    CROSS --- ---
    VON_GILOTINE: Protože za toho se nebudou stydět naše děti. Za toho se budeme stydět už my.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no aspon toho Tittlebacha bys mohl vysvetlit. k cemu kampan za xxx mega kdyz pak nominujete lobotoma?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CICO: Jasně, nešlo mi o svobodu, ale o motivaci.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ano volit nebudu, rozhodnutý jsem od té doby co jsem, ještě jako aktivní v univerzitních stud. Organizacích videl ty nabory a sibry, kteří do toho s ano šli. Byli to ti co na univerzite delali největší bordel.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAREK_PRCHAL: zájem o téma a o názory ostatních diskutujících k tomuto tématu
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Pro mě je to zájem, třídění myšlenek a materiálu pro argumenty, když se bavím s lidmi co o Ano ještě uvažují.
    CICO
    CICO --- ---
    MAREK_PRCHAL: nevím jak Kemal, ale já tento server stále považuji za prostor internetové názorové svobody a tak si dovoluji vyjadřovat se i k subjektu, který můj hlas ve volbách nejspíše nezíská...nehledě na to, co jsem zmínil, totiž, že ANO nepochybně jedním z adeptů bylo, nicméně právě nahlédnutí "pod pokličku" tohoto marketingového produktu mi velí jít se svým hlasem jinam...D
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    KEMAL:
    CICO: Můžu se zeptat, co vás vede k tomu, že přesto stále tady diskutujete? Probíhající výměny?
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: no, uvidíme, já si se zájmem ty výsledky projdu.

    Zatím nejsem rozhodnutý ANO nevolit, ale upřímně ty šance se s každým dnem a každým novým Tittelbachem snižují. Rozhodnutý jsem pouze volit, už mě to stálo 4 hodiny a 16 litrů nafty (včera jsem byl na konzulátu, nechat se zapsat na zvláštní voličský seznam) a zatím mě nikdo nepřesvědčil, že si můj hlas zaslouží nebo že o něj stojí.
    CICO
    CICO --- ---
    MAREK_PRCHAL: ...asi bych k tomu došel i jinak, ale faktem je, že i tahle diskuze přispěla k tomu, že ANO volit nebudu...otázkou zůstává, koho volit budu...při pohledu na kandidující subjekty zůstávám bezradný a zmocňuje se mě určitá forma nihilismu...D
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ja budu volit sam sebe ;)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Já už jsem se rozhodl asi definitivně a nevím, co by se muselo stát, abych ANO volil. A dost k tomu přispěla i tahle diskuze.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    já své rozhodnutí vždy činím cca 6-9měsíců před plánovaným termínem voleb, a tentokrát jsem již rozhodnutý volit TOP09 (pozn.: budu je volit poprvé)

    což lze interpretovat i tak, že jsem rozhodnutý nevolit ANO
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Jak to tady čtu, tak by mě zajímalo, kdo z vás je rozhodnutý ANO nevolit, abych se v tom vyznal a trochu mi to k něčemu bylo. Zajímají mě jen ti rozhodnutí. Vím, že to je soukromá věc každého, ale kdo by mi náhodou chtěl napsat a je rozhodnutý ANO nevolit, udělá mi radost.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Netuším.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Jinak jedna taková poznámka na okraj.
    Žijeme a pracujeme v České republice.

    Někdo by měl Babišovi nebo Komárkovi říct, že i čeští občané žijící v zahraničí mají volební právo, jejich hlasy se letos budou počítat ke Středočeskému kraji. Že o ně ANO nestojí, šlo jen těžko říct přímočařeji. ;-]
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: Hrozný. Dokud jsem jako představitele ANO znal Stropnickýho, Komárka, Jourovou, Zlatušku a Teličku, mohl jsem si o nich myslet různý věci, ale ne že jsou úplně tupý. Takže gratulki a zisku tahouna. Babičky ho určitě budou volit.
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: ve Zlínském kraji se figurkám z Novy tradičně daří ;-]
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    Myslim ze i tohle by nemelo byt zapomenuto:
    EnviWeb - Magnát Babiš "přeloboval" Klausovo veto
    http://www.enviweb.cz/clanek/energie/82165/magnat-babis-preloboval-klausovo-veto

    (puvodni clanek z ihnedu uz je v placenem archivu)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam