• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    CROSS
    CROSS --- ---
    HWLLFFRDD: asi to má každej jinak, já osobně mínusuju minimálně a nikdy za názory, spíš za offtopic a řekněme neetické chování. Navíc když sem MP postne Babišův volební spot, tak to znamená co? Že s nim souhlasí, že chce publikum přesvědčit, že chce upozornit na existenci toho klipu, že chce od publika zpětnou vazbu...? Mínus snad jedině za to, že k tomu tenhle kontext nedodal, ale to je slabej důvod.

    Spíš než pět mínusů bych teda čekal pět trefných komentářů, ať to má nějakou úroveň.

    Jinak k tomu klipu samotnýmu -- mně se celkem líbí, jak je udělanej, že už jsem tenhle styl na internetech viděl mnohokrát je jiná věc. Oproti jiný tvorbě, např. zde zmíněné, se to určitě odliší a lidi si možná i zapamatujou značku (ať už Ano, nebo Stropnickýho). Obsah tak nějak zapadá do toho, jak se Ano prezentuje, ale tak obsah je jiná věc.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    CROSS: Já když něčemu dávám mínus, tak tím většinou nechci říct, že nechci aby to na nyxu vůbec bylo, spíš že s tím nesouhlasím nebo se mi to nelíbí. Z tohohle mám třeba neutrální dojem, což je v kategorii předvolebních spotů celkem neobvyklé.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak to já se přiznám, že mínusy nechápu. Volební spot ANO v klubu o ANO? O čem se teda máme bavit? ;-]
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tak jako mínusy jsou mínusy a chápu je, ale ten spot je dobrej minimálně v tom, že z něj nemám chuť vypíchnout si oči a propíchnout si uši (což jsem měl třeba ze spotů SZ a KDU-ČSL)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ANO, nakopneme českou ekonomiku - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eGT3dGbiBzY
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Z TOPky mu nekápla ani koruna, tak převlíknul kabát ...

    Moderátor Berkovec kandiduje za ANO. Kníže mě hodil přes palubu, vysvětluje | Zprávy z domova | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...pres-palubu-vysvetluje-1wv-/zpravy-domov.aspx?c=A130920_162158_ln_domov_ogo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZAPPO: ja vim. mam proste radeji tyhle ciste, dopredu dane. co udela ta nerozhodnuta masa je pak otazkou konkretnich metodologickych rozhodnuti, jejichz vyukou a praxi jsem prosel a myslim si o nich svoje.

    i tak nas cekaji zajimave veci. asi skoncim svou praci v mediich, abych se mohl zpravam vyhnout uplne po nasledujicich x let
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    VON_GILOTINE: je to o trochu horší, podívej se na volební model:/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dneska vysel pruzkum od sociologickeho ustavu akademie ved CR.

    http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7064/f3/pv130924.pdf

    ANO ma 8,5 procenta,
    TOP 09 7,5
    a
    ODS ma 5 procent.

    jedine co muze cloveku delat radost je ze SPOZ jsou na 3 procentech

    ovsem je to stejna radost jako podepsani Mnichova.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HUGO: no ale to Babiš přece chce
    HUGO
    HUGO --- ---
    OSIP: a zvolí komunistu jako zamlada
    OSIP
    OSIP --- ---
    Babička Jindráková má 91 let, bydlí v domově důchodců a stejně si dá v říjnu tu práci a přijde k volbám.

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    IF_: abych nemluvil jako na predstavenstvu agrofertu? da fuq?

    ty debile.
    IF_
    IF_ --- ---
    Jan Zahradil
    Hahaha. Andrej Babiš prý nechce euro (asi si přečetl průzkum veřejného mínění o euru). Znamená to, že euro také nechce Martin Komárek, Martin Stropnický, Jiří Zlatuška a hlavně PAVEL TELIČKA (který coby vrchní vyjednavač vstupu ČR do EU dohadoval jeho přijetí) ? Asi ano. Komedianti musí hrát pro toho, kdo je platí.
    IF_
    IF_ --- ---
    Jak nezblbnout v politice - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=l20nhhhY2x4


    Jakub Spacil včera
    Pane Babiši, volit Vás a vaše hnutí budu, jen prosím více přemýšlejte o videích, která zveřejňujete :)
    Reagovat
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    IF_: Myslím, že to je jedno. babiš neláká na program, ale na protest a image. Těm co ho chtějí volit stačí že "program existuje" a to můžou někomu odvětit - a ti co ho volit nebudou ho nezajímají. A když jde o lov mezi nerozhodnýma, tak tam (můj laický odhad) ti víc hlasů přinese vulgární nadávka na Kalouska/Zemana a "ty zloděje" a slib minimální mzdy "třeba patnáct tisíc".
    K tomu jágra, kuřata, nějaký ty noviny (třeba krátce po zahájení kampaně jsem i na ceskypozici najednou čuměl jak puk na množství článků proti konkurenci), přihoď bilboardy a turné autobusem mezi lidi, pivo a párek a lidovej výzor - a vymalováno:)
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: rozhodně ne ti, co se smějou Andrejovým vtipům o genu rychlosti
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    IF_: Šance na větší počet lidí ve druhém pilíři, neb leckdo nechá věci "tak jak jsou".

    (Nejsem zastánce téhle reformy, přijde mi, jako když někdo říká "základy této budovy jsou chatrné, proto potřebujeme něco nového - zde je náš plán na iglů postavené na tekoucích píscích - jdem na to!")
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IF_: no efektivní řešení problému, přece. Velmi manažerské.
    IF_
    IF_ --- ---
    SANTAL: To mi nemusíš překládat, já to pochopila, ptám se, co to je za volovinu:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam