• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: DSSS neprojde, Okamura věštím, je projekt na jedno období a to se přežije. SPOZ taky. Tyhle strany byly a budou, nejsou podstatné...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SANTAL: no tak jsou tu i nacisti DSSS a Okamura ze.. ja holt ODS preju aby se nejak vnitrne procistila. treba to jde. nevim. kandidat za prahu 3 co mi pristal ve schrance vypadal rozumne. //volit je nebudu
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: Já patrně nesrozumitelně vyjádřila spokojenost... ODS je pro mě prostě nejhorší volba...
    BOREC
    BOREC --- ---
    ANO je jako pravicova strana ? vsadim boty ze po volbach pujdou do koalice s CSSD
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SANTAL: promin nerozumim ti, ja si myslel ze ti odpovidam na otazku komu ANO sezralo volice. omlouvam se pokud ses ptala na neco uplnej ineho
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    VON_GILOTINE: Nemůžu si pomoci, za mě lepší varianta je ANO...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SANTAL: ODS ne?
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    SANTAL: koukni na median.cz tam jsou i prelivy
    REDTIME
    REDTIME --- ---
    SANTAL: z kolonky nerozhodnuti volici
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Obrat: Levice bez většiny, ANO na druhém místě a zemanovci mimo hru, uvádí průzkum – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ice-bez-vetsiny-ano-na-druhem-miste-a-zemanovci-mimo-hru-uvadi-pruzkum.html

    Mě by spíš zaujímalo komu Ano sežralo podíl...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    @stary_mrzout: Ještěže se Babiš nenarodil v Německu v roce 1920. Maminka by ho kvůli kariéře jistě donutila vstoupit i do SS.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    FEMUR: preference ale rostou, takže zacílení se povedlo.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak nejak si udelali vsichni uz obrazek. PR to uz nezachrani. inteligentni volice se schopnosti kriticky myslet babis nejen odradil ale i zhnusil natolik ze je nebavi o nem ani uz diskutovat.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Není, to je řada ilustrovaných motivů pro mladé.
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Nikoli, my jsme vyčerpáni. Zejména pak marným bojem v rámci auditka NZP :-) (Následováno auditkem Piráti... a VV, ale to alespoň občas i potěší).
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ZAPPO: Tak tak, téma je vyčerpáno
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Dneska jsem v metru viděl nálepku s logem ANO, do kterého bylo zakomponován nápis "je krásně"
    Cyve, je pozdim, nejvyšší denní teploty 12°C, furt mrholí, to je nějakej renonc, ne?

    hnido pích
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: možná už mají o Babišovi všichni jasno.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Co že je tu mrtvo, děcka?
    CROME
    CROME --- ---
    Cekam casem klasicke prohlaseni o chybach v mladi a nutnosti zivit rodinu, hlavne ale ze ted maka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam