• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PISKVOR: Říkal přesně tohle, fakt.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MAREK_PRCHAL: Zajimave, ze to rika az ted, po volbach. Mam takovy dojem (ale mozna za to muze zidozednarske spiknuti, nebo tak neco), ze pred volbama sliboval cosi jineho.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    KEMAL: S tím přece šel do voleb, chce být v opozici a za čtyři roky vyhrát volby. Viz včerejší rozhovory v MF, LN a Právu. Jak asi víte, tak jednání s ČSSD budou až po 10.11., takže zatím předjímáte něco, co ani nebylo rozhodnuto.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    KEMAL: "Nejsme jako politici. Makáme. Ale teď se nám zrovna nechce."
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    'Odkud jsem měl vědět, že někdo nemůže studovat, že někdo nemůže cestovat. V televizi to nebylo, v novinách to nebylo, mně to nikdo neříkal, já jsem takové lidi neznal.' Z rozhovoru s Andrejem Babišem v sobotních LN.

    No to si snad delate prdel :))))) Muzu se vzdat ceskyho obcanstvi? :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Rika clovek, kterej "se teprv musi naucit, jak to chodi s tema zakonama, lebo neni poslanec'
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    proč se tomu srabovi nechce do vlády? musel by moc makat?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: A to tam ještě nedali ty největší špeky, ta diskuse trvala dvě a půl hodiny.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    rekl mu nekdo, ze predvolebni kampan skoncila?

    Babiš: Za krizi v Česku může Kalousek, nerozumí tomu - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=794338
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    FEMUR: že já na to klikal...

    ...Přesto, co když se vám podařilo podstrčit pořádný virus do operačního systému státu?

    Nebyl to jen můj tým, byla to celá skvělá komunikace, kterou vedl Petr Topinka.
    V roce 2011 jsem samozřejmě věděl, že existuje nějaký Babiš. Když jsem si poprvé přečetl, že jde do politiky, řekl jsem si, že by mohla vzniknout zajímavá situace. Pracně budovaný ekosystém vzájemných úsluh mezi politiky by miliardář Babiš mohl narušit, protože nebude ovlivňovat zákony výměnou za peníze.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ¨nejdriv jsem se smala pak brecel a pak hledal flintu


    Marek Prchal: Babiš je výrazně vtipnější než Kalousek - Lupa.cz
    http://www.lupa.cz/...es=og.likes&fb_ref=top&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    SANTAL: A neni to lehce trapny a upoceny?
    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Lidi, já jen upozorňuju, že Slováci už lustrační nemaj a ten český se pokud pamatuju správně prodlužoval - původně bylo nastavení DOKDY má platit, tohle bylo novelou zrušeno (nebo mě opravte, píšu zpaměti, ale jsem si tím dost jista).
    Zavést další datum je fakt maličkost - 50% přítomných hlasujících (řekněme že po případném vetu opakovaně).
    MUCKER
    MUCKER --- ---
    Co chce Babiš? | FSFinalWord.cz
    http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2013-10-30

    Co chce Babiš?
    30. 10. 2013 - EB
    Andrej Babiš nebude jen dalším obyčejným českým poslancem a veřejná kontrola jeho osoby nebude mít standardní podobu. Neutratil 57,5 milionu Kč (či více) ze své vlastní kapsy proto, aby za 10 000 Kč za zvednutí ruky prodával své hlasy, aby si za náhrady kupoval kvartýr, nebo aby svou služební oktávku půjčoval rodině. Co se Babiše týče, musíme myslet v daleko větším měřítku. Pokud mu jde o peníze, je třeba uvažovat v intencích antimonopolní legislativy, zemědělských dotací, biopaliv nebo přijetí eura, a o tom, co mohou znamenat pro Babišovo podnikání. Klíčovým ukazatelem jeho skutečných záměrů bude, jestli vstoupí do vlády, a stane se tak přímo odpovědným za své činy, nebo zda se rozhodne tahat za nitky z opozičních lavic, aniž by jako Petr Kellner nebo Martin Roman musel používat prostředníky. Z hlediska veřejné kontroly by bylo lepší, kdyby se Babiš stal premiérem, než kdyby byl místopředsedou sněmovního rozpočtového výboru.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    IF_: rozhovor pro aktualne.


    MAREK_PRCHAL:
    PJGEPR:

    milos babis se nechal sylset ze bude skoleni:))

    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: no úspěšný kandidáty přece ;)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Jaký kandidáty? Už jsou jen poslanci, je po volbách. Ale jak jsem ráno koukal, některý strany to na webu zatím nepochopily :-)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: budete pořádat doučování pro další kandidáty? :)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Jako další věci se i tohle naučí.
    IF_
    IF_ --- ---
    FEMUR: Kde to bylo:(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam