• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    MAREK_PRCHAL: Pravda, poupravuji, StBáci...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PAULMUADDIB: Stávající vládu a první vládu po listopadu, stejně jako Fischerovu a další vlády pomíjíte?
    TRAUCHER
    TRAUCHER --- ---
    KEMAL: presne tak.oni majú ten najlepší job v ČR.nikdy sa na vláde nepodielajú (čili nemakajú),ale zato vždy zhrabnú celkom peknú sumu peňazí koli dosť veľkému percentu voličov ktorý ich volia..
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    PAULMUADDIB: ti se imho spíš budou vládě vyhýbat jak jen to půjde
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Tak jsme se všichni báli, že tyto volby budou průlomové, že se po nich poprvé od Listopadu dostanou komunisti do vlády.
    A taky že ANO, jenom ne ti z KSČM...
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    IF_: to už pak vládnout budou muset a aspoň to dřív vyhnije
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: Kdyby Babis neblabolil nesmysly, vubec to nemuselo byt napsano ;)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: No jo, četl jsem v tištěném. Myslím, že to chtělo editora a trochu si sednout nad titulkem.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Langšádlová: Neznalost neomlouvá ani příštího ministra | TOP 09
    http://www.top09.cz/...alni-vystupy/langsadlova-neznalost-neomlouva-ani-pristiho-ministra-14454.html
    IF_
    IF_ --- ---
    TODESKING: Jenze pokud budou predcasky dostanou populisti imho jeste vic:/
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    IF_: Mno, tak to bude zase sezóna do příštích předčasnejch s touhle partou:)

    "Silně pochybuju, že je to právně v pořádku. Já si myslím, že dikce neodpovídá tomu, co je v zákoně chápáno jako bezpečnostní riziko. Bezpečnostní riziko by mělo být prvořadé. To zužování na lustrační osvědčení - a já ani nevím, jestli pan Babiš o lustrační osvědčení někdy žádal a jaké by bylo...," řekl on-line deníku TÝDEN.CZ Zlatuška.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    CROSS: a jak jinak bys chtěl vyhrát?
    IF_
    IF_ --- ---
    Babiš: A proč bych měl žádat o lustrační osvědčení? | Týden.cz
    http://www.tyden.cz/...ka/babis-a-proc-bych-mel-zadat-o-lustracni-osvedceni_287955.html#.UnkGUnBWzTo
    CROSS
    CROSS --- ---
    na volejbal jedině se stranickou legitimací!
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    IF_: afaik tu stranickou legitimaci sežral pes
    VANEK
    VANEK --- ---
    IF_: Ne že by to s tou legitimací nebylo podezřelé už předloni.
    IF_
    IF_ --- ---
    "Můj táta nebyl žádný prominent! Byl zakladatel zahraničního obchodu na Slovensku, pracoval jako delegát Strojexportu v Etiopii, pak v Paříži. V roce 1965 mu ukradli na volejbale stranickou legitimaci, byl vyloučený ze strany, tři roky nepracoval." (Andrej Babiš, Týden, 19.12. 2011)
    "Můj táta byl vyhozený z KSČ, protože jeho teta řekla, že odchází a stěhuje se do Kanady. On to nenapsal do dotazníku a komunisté ho vyhodili." (Andrej Babiš, MF Dnes, 2.11. 2013)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    KEMAL: chtěl dělat opozičního ministra financí
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CROSS: vladnouci strany se budou hadat, a babis tak bude mit v opozici klid na praci, aby moh makat.
    CROSS
    CROSS --- ---
    KEMAL: firma se nejlíp řídí z opozice, neasi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam