• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    EVKAR: Az na to, ze kdyby prestal rozkradat penize nas vsech, ktere dostava v dotacich, bude jeho podnikani vypadat uplne jinak. Dosavadni politici jsou proti Babisovi zabari, ti zacli krast az po zvoleni. Babis to dela uz leta, a jsem celkem presvedcen, ze do politiky sel proto, aby minimalne zachoval status quo.



    EVKAR:
    EVKAR: Biopaliva?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    EVKAR: lustrak:)
    EVKAR
    EVKAR --- ---
    FEMUR: Kterej zákon se změní a změnil kvůli jednomu člověku ? Máte pro mě odkaz ?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    to tu dlouho nebylo aby se zakony menily kvuli jednomu cloveku:)
    EVKAR
    EVKAR --- ---
    KEMAL: Úspěch Babiše, tj. jeho osobní úspěch, je přesně v souladu s doktrínou kapitalismu a tržního systému. Ten chceme, jemu tleskáme. Prostě úspěch někdo má, jiný nemá. ( ..a mnohdy, často úspěch má nedobrý člověk ). Ale co je podstatné pro společnost : mravní hodnoty člověka úspěšného zda on také má a bude mít zájem dát lidem-splečnosti prospěch. O to jde. Tu ho posuzujmež.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EKIM: Mira Donutil?
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    ADMIX TODESKING: jste hajzlové co si poctivé práce neváží, koneckonců proto vás úspěch pana Babiše tak dráždí !!
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    ADMIX: A což teprve Pol Pot, ten dal práci úplně všem!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    EKIM: 88!
    EKIM
    EKIM --- ---
    ADMIX: ,,dal,, je nějaké nové synonymum pro ,,donutil,,?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    IF_: Kdyz si pomyslim, kolika lidem dal praci Hitler, tak jdu do kolen ... nutno podotknout, ze Hitler v StB rozhodne nebyl!!!
    IF_
    IF_ --- ---
    Ano2011 Louny Zdravim, znam Andreje Babise osobne a verim mu bezvyhradne. Na druhou stranu je pro mne osobne zcela irelevantni, zdy byl, ci nebyl agent STB a resit zalezitost vice než 20 let starou je trochu mimo realitu. Pro mne osobne je to clovek, ktery neco vytvoril, zamestnava desetitisice lidi a ma vizi k naplnovani cilu. To jsou pro mne tak dulezite aspekty, že predci cokoliv jineho. MR
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    Jinak abych se v ty kauze stb orientoval.

    Babis tvrdi ze je nevinen tudiz by lustrace nemela bejt problem.

    Zaroven rika ze pokud lidovci podporujou lustracni zakon je to utok na nej osobne.

    A do tretice ze kdyz s cssd budou zruseni toho zakona prosazovat tak to neni kvuli jeho osobe.

    Proste chlap co mluvi narovinu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MARIHAI: Rádio Jerevan: -_Kdy_ bude líp? -Už bylo.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MARIHAI: Jestli to spis neni vzkaz pro koalicni partnery :)
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    @motejlekcom: vypada to,ze vsichni poslanci ANOfertu megamogula AB volili komunistu Filipa.to je husty vzkaz vsem,kteri si mysleli,ze voli pravic. stranu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CROSS: Aby ses rano nevzbudil s uriznutou siskou Vysociny v posteli.
    CROSS
    CROSS --- ---
    IF_: Ing. Andrej Babiš, oběť režimu
    IF_
    IF_ --- ---
    ATOMIKS: Tady o tom mluví.

    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    VON_GILOTINE: Schvalne kolik deniku prevezme tuhle zpravu ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam