• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MARIHAI: No já jsem tím reagoval spíš na to, že ten obrázek je z Pravého bloku, plus sleduju Twitter Fialy. Ty titulky jsem nekomentoval, nepřipadají mi nějak zásadní. Tím spíš, že málokdo chodí jen na jeden zpravodajský server.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MAREK_PRCHAL: jestli jsem to dobře pochopil tak si v reakci na autocenzuru idnesu reagoval tim ze ODS nema tema ? Funkci opozice je kritizovat vladu. A nekritizovat se neda to vidi kazdy
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MARIHAI: No já neříkám, že někdo za něco může, jen konstatuju, že ODSka, kterou sleduju a byl jsem si poslechnout i profesora Fialu, věřím, že i vy jste slyšeli ho hovořit minimálně v Olomouci, zatím jaksi nenastolila žádné téma. Ale nemůžu říct, že by mě to překvapilo, asi na to potřebují víc času.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    u lidí který jsou v politice roky se tak nějak čeká ta profesionální paranoia kdy za všechno může opozice, média atp.. ale u Ano to koukám přišlo nějak brzo
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    hrozná věc tohleto, když sou nějaký média v něčích rukou, žejo
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Ještě bych doplnil, že ÚPN zatím pár soudů (jiných) projel, hraje o existenci, předvolal dva svědky, kteří už nežijí a tak dále. Kauzu živí SME, které je zřejmě v českých rukou.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: No a že jo, běží soud, který řeší, jestli tyhle dokumenty jsou věrohodné.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: not sure if trolling or dementní mrdka

    Spolupráce Adreje Babiše s StB - dokument ÚPN
    http://www.scribd.com/doc/203640876/Spoluprace-Adreje-Babi%C5%A1e-s-StB-dokument-UPN
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Názor si děláme každý sám, já si ho dělám, když člověka znám osobně, k Tvému názoru nic nemám protože neříkáš, proč si to myslíš - zkus být konkrétní. Podobných vstupů do diskuse, jako jsi právě napsal, jsem četl tisíce bez nějaké argumentace, stačí se podívat na Parlamentní listy.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Téma DPH, o kterém jsi hovořil.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MAREK_PRCHAL: jaké téma máš na mysli?
    že jste šli do voleb bez vize věcí veřejných a programu a ještě ho stokrát měnili?
    že po volbách zjišťujete, co máte za poslance a poradce?
    že se Babiš o Stb dozvěděl poprvé v okamžiku, kdy ho obvinili, že u nich byl?
    že vaše jediné téma je ano, za všechno může Kalousek s Nečasem? bude líp s Babišem?

    Jourová: Na setkání se Zemanem jsem si koupila nový klobouk – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/325177-jourova-na-setkani-se-zemanem-jsem-si-koupila-novy-klobouk.html
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: a že je Babiš prolhanej zmrd, k tomu bys něco měl? taky chyba ODS?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Ano, viděl, řeknu k tomu jednu věc, zkus si projet kanály ODSky, např. Twitter Fialy, nebo i web ODSky. Zoufale hledají téma. Jediným větším tématem je pro ně ANO. Vnímám to jako absenci agendy, která by říkala něco o ODS. Ostatně, těch 5 % v posledním CVVM je dost varovných. Dělají stejnou chybu, jako před volbami.

    Jinak k potravinám - snížení DPH je v programu, já jsem jen připomínal, že je na prodejci, jak nastaví cenu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MAREK_PRCHAL: ano, ale přeci jste šli do politiky pracovat, aby bylo líp, a ne hledat výmluvy. a že tu nemusím připomínat, že za vysoké ceny nekvalitních potravin může Kalousek, který zvýšil DPH, tak má Babiš skvělou šanci porazit Kalouska jeho zbraněmi - snížit DPH na potraviny a chybějící peníze najít v rezervách a ušetřením.
    jinak to děláš dobře, že se tu zastavíš. on když člověk sleduje zprávy, tak už jen čeká, kdy se Babiš domluví s Dvořákem z ČT, aby to měl krz média obšancované kompletně. protiproud snad necháte bláznům, co potřebují být permanentně v opozici. todle už jsi viděl? [ HWLLFFRDD @ Věci Veřejné - helmová policie pátrá radí informuje. ]
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Doufám, že MF + AGF zachovají myšlenku silného domácího obchodního řetězce, respektive dokončení vertikální integrace.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Jinak cenu potravin určuje retail, nikoliv výrobce.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Ne, vůbec, nejsem tu pracovně, nebo jinak řečeno neplním tu úkol, zajímají mě názory mimo bublinu, ve které se občas nutně ocitám.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    vcera mi jeden kamarad slovak tvrdil, ze babis v opilosti zpusobil smrtelnou nehodu na slovensku, dataci neznam, nemuzu k tomu nic najit. mate nekdo nejake info nebo je to kec ?
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    Babiš podle objevených listin donášel StB na své kolegy - E15.cz / euro
    http://euro.e15.cz/archiv/babis-podle-objevenych-listin-donasel-stb-na-sve-kolegy-1057446
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    čau Marku, vzkaž Andrejovi, že je tu draho, že by měl donutit potravinářský firmy zlevnit a zkvalitnit produkci
    Za hranicemi je jídlo levnější. Čechům se vyplatí zajet do Německa | Firmy a trhy | Lidovky.cz
    http://byznys.lidovky.cz/...ti-zajet-do-nemecka-px5-/firmy-trhy.aspx?c=A140124_172657_firmy-trhy_jzl

    mmchdm tvá přítomnost je součástí propagační jízdy před tím slovenským soudem? Že i Babiš dneska zablogískoval a pomlouval Kalouska.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam