• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EZEEDark Souls & Demon's Souls | PREPARE TO DIE! | Bloodborne | Sekiro | Elden Ring | atd | ...aneb umíráme s nadšením




    Demon's Souls wiki | Dark Souls wiki | Dark Souls II wiki | Bloodborne wiki | Dark Souls 3 wiki | Sekiro wiki | Elden Ring wiki

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Nioh wiki | Ashen wiki | Remnant wiki

    rozbalit záhlaví
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    FRIZER: poridil jsem vcera...

    A dnes jsem koupil tohle, jeste jsem nevyzvednul:
    Razer Tartarus V2, RGB LED, černá | CZC.cz
    https://www.czc.cz/razer-tartarus-v2-rgb-led-cerna/228570/produkt

    Na WASD je to ciry utrpeni, tak jsem zvedav.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Vsak why not, snad se jim to povede
    AIAX
    AIAX --- ---
    VON_GILOTINE: Hlavně lipsync :D

    Ne, celej ten reveal byl hodně povedený. Moc pěkná hra, nádherná lokace, parádní hudba. Jsem na hniličku.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Ds3 looks better
    SWAMP_ASS
    SWAMP_ASS --- ---
    _
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Kdyby někdo chtěl se slevou zkusit No Rest...

    No Rest for the Wicked | Private Division Store
    https://store.privatedivision.com/game/no-rest-for-the-wicked-creator?refn=cohhcarnage&tracking_id=Bzk7Uj3vsZIk6SV0YhiUjciKxj4TnSXH
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    PHOW_SAATCH: Mám předobjednáno z Bandai Namco EU store, doufám, že Messmerovi někde cestou neulomí hada :D
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    ELDEN RING Shadow of the Erdtree DLC — Collector's Edition Messmer the Impaler Statue
    https://youtu.be/-SEObICg3b0?si=6jIMF418y9vDxEPo
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    KAHASHIMA
    KAHASHIMA --- ---
    SITH: Ano. Jenom ve skutečnosti ten výsledek bude trochu horší, protože jedna damage se porovnává s jednou defensí. Zjednodušeně, když dáš 400 fyzické damage, tak se od ní odečte armor, ale takhle dáš 200 physical, od které se odečte armor, a pak ještě 200 holy, od které se odečtou resisty na holy, takže čistá damage bude nižší. Což může ale nemusí kompenzovat to, že některé potvory jsou na holy damage náchylnější, nebo naopak mají velký armor, takže jim ta holy část dá další ránu.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    SITH: Chápal bych to tak
    SITH
    SITH --- ---
    kluci dotaz :)

    mám zbraň dmg řekněme 250+150, chci tam dát ash of war například golden vow, a u kováře vidím že se dmg physical snížuje na např 100+100 a poté to stejné číslo je u holy dmg 100+100. Znamená to, že to nové dmg bude půl physical a taktéž i holy, tj v součtu stejně jako předtím, jen dvě různé druhy damage?

    tj předtím 400 dmg physical
    potom 200 physical + 200 holy, tj 400 dmg total?
    AIAX
    AIAX --- ---
    VON_GILOTINE: Jj něco podobného říkal Vincke. Že když se po vydání hry zbavíš hromady lidí, přijdeš o kus institucionální knowledge, něco v tom smyslu. My se tenhle no-brainer učili už v prváku na ekonomce v devadesátkách, zvláštní že je to pro dnešní manažéry novinka.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATEEJ: jo vim ze se mi to nekdy stalo skrze scarlet rot. Umru, umrel boss a nez skocily runy z bosse tak uz se to reloadnulo a nasledne na moji mrtvole nebylo xx+rujy z bosse ale jen xx.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Fakta!

    GKeg9it-WYAAM1-Sd
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Já sem zažil simultánní kill se sentinelem, co stojí před vchodem k Malikethovi, a runy za něj po mně nezůstaly. Dokonce mám pocit, že můj killing blow dopadl o chvilinku dřív a jemu jenom dojela animace na vyvolání elektrickýho pole, které mě zabilo.

    A na druhou stranu pokud by on zabil dřív mě, a tudíž bych třeba nestihl sklidit jeho runy, tak by tam asi pořád dál strašil, ale to se nestalo.

    Nebo se to může stát, že tě někdo zabije, těsně poté nějakým přetrvávajícím efektem zabiješ ty jeho, kill se započítá okamžitě, ale runy se z něj vysypou s malým zpožděním, takže je nevcucneš?
    PHOW_SAATCH
    PHOW_SAATCH --- ---
    VON_GILOTINE: V DS1 to byla často plichta... ale vždycky ve prospěch bosse :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Jj nebo nakej damage over time effect hehe. Ale ten timer ja osemetnej, obcas boss umrel a presto sem musel znovu pac to ma nakej timer do kdy to uzna
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    Musím ocenit, že když má člověk vyvolaný spirit ashes a tento oddělá enemáka dost rychle poté, co hráč exnul, tak je enemák kaput a pak se dají v pohodě sebrat runy, velký fakáč letí směrem Godskin Noble ve Volcano Manor, ten zmrd mě tak sral... tak se nakonec nestihl ani začít kutálet.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam