• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MAGEPayday 2 & 3
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PRAASHEK: zatim sem to jen pustil .. nehral ... uvidim snad dnes nebo zejtra vecer .. :o)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: tak co? :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    PRAASHEK: lol aha ... no uz stahuju to betu, tak muzu poreferovat...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SHASHA_KRASTY: podle snad všech hodnocení to vypadá právě hodně zle :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw pro majitele P2 je closed BETA pristup do novy hry od Lions`s game - RAID:World War II ... nevypada zle :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    hmmm .. tenhle taky vypada dobre ... :o)

    WolfHUD Overview - Payday 2 (mod guide #2)
    https://www.youtube.com/watch?v=l4pkqecLgnE
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    HOXHUD is back! (Payday 2 Custom huds)
    https://www.youtube.com/watch?v=DzblQUMBVo0
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    wou ... tak to vypada, ze i HoxHud je zpet .... vecer musim zkusit! :o)
    BOD
    BOD --- ---
    SHASHA_KRASTY: aha, no já to hrál jen chvíli po relase (mám nahráno 70h), pingni když půjdeš hrát
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    BOD: mody jsou a funguji v podstate uz od zacatku ... ja dlooouhou dobu pouzival HoxHud, kterej byl super ... proste jenom rozsiril HUD o dalsi info .. bohuzel to prestali vyvijet od chvile, kdy Payday "dostal" mikrotransakce ... da se hrat v pohode i bez nich (i kdyz na nutnost drzeni tlacitka pri odpovidani na pager si tezko zvykam doted, kdy HoxHud davno nemam) ... ja osobne ted "hraju" tak, ze si to jednou za cas pustim a dodelavam stealth hiesty na One down, ty ktery me chybej .. a to dost nepravidelne ... nekdy bych ale rad dal s nekym zkusenym i nejaky strileci heisty .... sem zjistil, ze sem jich docela dost ani nevidel
    BOD
    BOD --- ---
    SHASHA_KRASTY: na PD2 sou módy? to je mi novinka, jestli hráváte tak to stáhnu
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    SHASHA_KRASTY: Celkem cool. Já jsem s pokojenej s nemodovanou hrou. Není perfektní, ale už jsem moc zvyklej :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ulozim ke shlidnuti...

    CUSTOM HUDS - Payday 2 Mod Showcase #20
    https://www.youtube.com/watch?v=u3Rp61F1P34
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TYRAEL: jeste bych se rad zeptal ... jakej custom HUD by se dal pouzit? Svyho casu jsem byl velmi spokojenej s Hoxhudem, ale ten myslim uz davno je mrtvej .... takze je nejakej fajn?
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    lol bone armour za 5,63€ ... wut? :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    kazdopadne o tech kamuflazich je to pro me fakt novinka ... uff co me jeste ceka :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TYRAEL: to si je spis necham jako memento demence vyvojaru... koupit neco za 0,04 fakt neni problem ... :o)
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    SHASHA_KRASTY: Armor safe už nepotřebuje nic na otvírání a běžně padá - včera mi zrovna vypadl z Big Oil. A samotná kamufláž nedává žádný bonus, ale dá se koupit asi za 0.04€ na Steam Market. Tak prostě nějakej sejf prodej a na oplátku kup kamufláž :)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Jinak sem rano rychle koukal a s nahranejma 975ti hodinama sem jen infamy 14 (nebo 16 ted nevim) ... mam se za co stydet! ... a neco s tim udelat .. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam