• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHORNAMENTAL / GEOMETRICAL TATTOO
    STOOL
    STOOL --- ---
    Dlouhou dobu jsem měl stejnej postoj jako SKOLD. Dlouho jsem měl celkem jasnou představu o tom, jak budu mít v tetování vyobrazený, jak je to celý jen hra a tyjátr a tak. Pak jsem nad tím víc přemýšlel a bavil se s potetovanou přítelkyní a dospěl k názoru, že jednak nejsem schopnej vymyslet něco tak univerzálního, abych si byl jistej tím, že mě to tetování bude nějak vyjadřovat po celej život, aniž bych to pokládal za lehkej kýč, a druhak mi přišlo líto nevyzdvihnout právě to, že kérka může zvýraznit anatomický křivky.
    Nakonec jsem úplně otočil a rozhodl se právě pro geomterii. Oproti těm postovaným tady je to trochu chudý, ale aspoň mám inspiraci, kam dál pokračovat (přeci jen jsem to napoprvé nechtěl přestřelit). Na smysl jsem se vykašlal, jde čistě o estetiku. Baví mě otázky typu "a co to znamená". Říkám, že nevím, ať mi poraděj. Zatím jsem se dočkal jen draků a hlavolamů... Navíc je to takovej motiv, kterej časem nemusí bejt překrytej, ale třeba dál rozpracovanej, což by se asi u nějaký konkrétní kresby nedělalo dobře (asi... nejsem tatér, nerozumím tomu). A ať jen neplkám, tak tady je:

    SHEESH
    SHEESH --- ---
    SKOLD: ba naopak, sám se zaměřuji přibližně tím směrem...resp. chtěl bych podobný styl tetování rozvíjet a tvořit. jsem rád, že tu o tom píšeš, jelikož mám pocit, že takový styl eště nebyl úplně do podrobna zmapovaný...
    SKOLD
    SKOLD --- ---
    Navíc si, kluci, osobně myslím, že by mělo bejt tetování smysluplný. Mělo by vyjadřovat určitej postoj - jednorožce s kytarou nebo Macgyvera si na sebe fakt nedám, a proto je pro mě taky docela těžký nějaký si vybrat, byť se mi tyhle geometrický tetování (zejména minimalisticky provedený) libí. Jasně, u tohodle typu taky jde o jakousi estetizaci (právě proto to taky mimo jiné chci), ale zároveň to chci zkombinovat s něčím, co by mi dávalo smysl a nebyla by to jen (dle mého osobního náhledu) jen prázdná stylizace. Ale je mi jasný, že tímhle projevem působím asi dost konzervativně. :)
    CLAIREW
    CLAIREW --- ---
    a chce to fakt sikovnyho precizniho tatera.....
    SELHAN
    SELHAN --- ---
    GREGI: Same here. Jenom mám problém s tím, že si absolutně nedovedu vybrat, které se mi líbí víc.
    GREGI
    GREGI --- ---
    asi to bude tim ze narozdil od "obrazku" ktere mi na tele pripadaj jako nalepene, tyhle geometricke ten vzhled spos podtrhuji a rozsiruji, proste jakoby na to telo patrily:)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    GREGI: Přesně. Jak jsem to tu objevil, tak jsem si začal říkat, že do něčeho takového bych aj šel, i když jsem doteď byl docela proti tetování.
    GREGI
    GREGI --- ---
    nikdy sem moc tetovani nechtel ale tyhle gemetricky me nektery fakt hodne moc lakaj...
    KAROLINA182
    KAROLINA182 --- ---
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    BAUBAU: děkujeme baubau :)
    BAUBAU
    BAUBAU --- ---
    point line surface PDF pokochaj si svoje oko
    FLOE
    FLOE --- ---
    Zase Delphine Noiztoy, The Lacemakers Sweatshop, Londyn.
    ESKALA
    ESKALA --- ---

    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    FLOE: zajímavé =')
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    FLOE: jo..to chápu. Takhle to má vícero lidí
    FLOE
    FLOE --- ---
    ANICCKAA: Spis mam problem se s necim konkretnejsim nez je cerna plocha fyzicky/psychicky sloucit :]
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    FLOE: to chápu :), přeci jen proložit tu černou nějakými rafinovanými vrstvami je, aspoň podle mě, rafinovanější :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    ANICCKAA: Musim rict, ze tenhle clovek me nuti premyslet nad tim, jestli na posledni chvili nerozmyslet cernej rukav a preci jen to nejak nerozkreslit.
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    FLOE: !!!! luxus. Chci od něj záda
    FLOE
    FLOE --- ---
    Pierluigi Deliperi






    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam