• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHORNAMENTAL / GEOMETRICAL TATTOO
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    SHEESH: to je přesně člověk kterého hledám.. škoda že nemám šanci s ním komunikovat - jazyková bariéra je v tomto případě veliká =)
    PECIK
    PECIK --- ---
    FLOE: chcipal jsem i tak (loket hlavne)
    PECIK
    PECIK --- ---
    FLOE: nepletu-li se tak 23...
    FLOE
    FLOE --- ---
    At jenom nekecam. Je to teda hodne geometrickej minimal. 16 hodin. Obdelnik se jeste dodela.
    FLOE
    FLOE --- ---
    JELENIPLOUTEF: Ja bych se toho v tom kresle bala. Sla bych do toho, kdyz uz se prekrejva po 2. nebo 3. a berou se vicemene fleky, neni to takovej naser do kuze a ma to bejt rychle. Me sme brali 27mm. Dobarvovani ploch v pohode, ale novy veliky plochy sem chcipala. Nedokazu si predstavit vetsi.
    FLOE
    FLOE --- ---
    PAJAOVA: Ale je to jeho ruka, zejo.
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    nevím, zda sem úplně tak zapadá, myslím si, že se spíš zabývá abstrakcí smíchanou s geometrií napasovanou na křivky těla, ale třeba ho tu schválíte a pak ho hodim na nástěnku. rozhodně by se občas měl pohybovat po Praze.

    TATTOO - kostek tattoo
    http://www.kostekstekkos.com/tattoo/
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    JELENIPLOUTEF: ptas se spatneho cloveka, tohle delal, myslim, Fish z Freihandu ;)
    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    PECIK: čim to berete, já to teď bral 25kou magnumem a přemejšlim, že víc už to nemá asi ani význam.
    PECIK
    PECIK --- ---
    done, cerna podruhe prejeta

    SHEESH
    SHEESH --- ---
    KULICH: odvážná to slečna :)
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    KULICH: ještě s tím pruhovaným trikaem ... až oči přecházejí ='D
    KULICH
    KULICH --- ---
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    KULICH: se nedivim, asi by mi z toho taky ruplo v bedne. mas od toho detail?
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    KULICH: jáj díky moc ... mnooo vůbec se jí nedivím ... linky jsou největší masakr ... ale moc fajnově na to jdeš ... hodně zdaru
    KULICH
    KULICH --- ---
    SYMAQ: ano, moje... postupne jsem si to vymyslel sam (urcite nekoncim, ale jedu po troskach, nikam nespecham), plochy mi delal kamarad (mammoo tattoo) a tu texturu Marie Kraus (our future tattoo) ktera me za to proklinala...
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    KULICH: tvoje? od koho?

    díky dík
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    SYMAQ: taky bych rááda
    KULICH
    KULICH --- ---
    SYMAQ
    SYMAQ --- ---
    YERRO: jj Honza je skvělej ... mohu jen doporučit!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam