• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEESHORNAMENTAL / GEOMETRICAL TATTOO
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    ok, neberu ti tvůj názor, jsem rád, že k tomu máš jiný postoj, ale tvrdit že kovář nemusí umět s kladivem a kovadlinou, malíř se štětcem a barvama, tatér se strojkem a kůží je úplně mimo... a pokud stroje převezmou veškerou řemeslnost, budou z nás pouze tupí konzumenti. a to by podle mě vedlo k demenci celé společnosti. což už se z části děje. proto bych nejradši ty lidi co přemejšlej nad mechanizací procesu v umění poslal do prdele.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE: a ve finále je úplně ukradený jestli ti to tetoval týpek nebo robot, protože výsledek mám z toho obrázku na kůži, ne z toho jestli sem si s tim týpkem dobře pokecal. Pokud budou oba produkty na naprosto stejný úrovni, samozřejmě.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    Umělce nečiní umělcem to, že umí držet štětec. Umělce činí umělcem jeho tvorba, že ano. Jestli tatéři nemají originální návrhy a jediný co je vypichuje je množství pokérovaný kůže, tak ať se radši ztratí na smetišti dějin a kérky navrhujou nějaký originální děcka z úplně jinejch oborů, který najednou nebudou limitovaný tou obtížností zvládnutí nástroje (a zprznení velkýho množství lidí než se k tomu dostanou).
    (Mimojiné Ikea nepoužívá nic podřadnějšího nebo odlišnýho jako jakejkoliv jinej současnej truhlář. Jen toho vyrábí dost a proto i levně...)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    jenom řemeslo? tak už chápu tvůj přístup. víš kolik takových řemesel už díky evoluci technologie pošlo? okrádá to naši společnost o individualitu umělce. dělá to z nás uniformní, konzumní společnost. Bydlíme v domech z katalogu, máme nábytek z ikei a chodíme v hadrech z H&M. už jenom ty kérky na počkání z katalogu u každýho výlezu z metra.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SHEESH: popravdě nemám nic proti takový evoluci. Je to jenom řemeslo, ve finále jde o cit, o kvalitu návrhu. Vždycky budou nějaký speciální místa/ efekty co mašina nenapodobí. Stejný jako s téměř jakoukoliv jinou (výtvarnou) tvorbou.
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    77WHITE: bál jsem se toho dne, kdy někdo s něčím takovým příde. Aneb jak všechno nechat na strojích . Stejnak jim bude trvat roky, než z toho něco kloudnýho vypadne a vsadim se, že lidi budou eště hodně dlouho upřednostňovat tatéry z masa a kůže.
    LAIO
    LAIO --- ---
    ..test strojku z číny...aneb rychlovka po praci...

    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    77WHITE: Tyjo možná sem pošuk ale ten nápad se mi hodně líbí a vůbec by mi nevadilo si nějakej nadlisky složitej vzor od robota nechat vykérovat... = )
    BASNIK
    BASNIK --- ---
    77WHITE: jo tohle je slusna blasfemie. pripomina mi to cervenyho trpaslika, jak se robici ucili merit telesnou teplotu ;]
    77WHITE
    77WHITE --- ---

    Tetování Autocadem ! :)
    French designers hack a 3D printer to make a tattooing machine
    http://www.dezeen.com/2014/10/28/appropriate-audiences-tatoue-hacked-3d-printer-tattoo-machine/
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    hehe, skica na první rukáv v novém studiu.
    MSTATTOO
    MSTATTOO --- ---
    Bez použití strojku. sorry za špatné foto
    MSTATTOO
    MSTATTOO --- ---
    Rukáv v procesu | kompletně bez použití strojku

    SHEESH
    SHEESH --- ---
    Tak konečně máme něco jako web. sice zatím jen na FCBK, ale na webovkách už se taky pracuje. check it out!

    https://www.facebook.com/baubautattoo
    FLOE
    FLOE --- ---
    PREMIUBOY666: Jojo. Taky to budem v rijnu dodelavat asi az k zapesti, tak jsem zvedava :]
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    FLOE: :) good. nejak v rijnu se u nej taky ukazu, tak kdyz budou nejaky geometrié, tak pak taky nahodim ;)
    FLOE
    FLOE --- ---
    PREMIUBOY666: Hehehe, jojo to si delal prdel, kdyz me tetoval, ze budu chodici reklama :D Ale obdelnik je jen docasnej, bude se vyplnovat :]
    PREMIUBOY666
    PREMIUBOY666 --- ---
    FLOE: hehe, to je jak Dodacovo invertni, reklama na kapelu ██████ !? :D jinac slusna prace ;)
    SHEESH
    SHEESH --- ---
    Xed Le Head
    www.xedtattoo.com//a/

    Xed Le Head






    JELENIPLOUTEF
    JELENIPLOUTEF --- ---
    FLOE: respekt :). Kamarád má od mě od zápěstí přes loket a taky prostě tři sezení minimálně, aby to bylo košér černý.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam