• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WOJTISHEKXiaomi a MIUI
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Nasel jsem tady tip na app mi tools. Mam nasistlaovano WDS tools i mi tools modul. Nainstaloval jsem vsehcny moduly co by se mi libily. Nastavil jsem vsechno jak bych potreboval a udelal restart. Aplikaci jsem pridelli prave root, ale ani z nastaveni nefunguje. Nevite kde by mohla byt chyba? Nastavil jsem treba rozsirenou nabidku pro vypnuti a mam stale jen zaklad. Díky
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Xiaomi na dnešní konferenci uvedlo několik nových zařízení, především MiRouter s 1TB harddiskem. Oproti očekávání nepadla ani zmínka o nástupci Mi3 ani MiPadu. Také byla odhalena cena nové Xiaomi domény - mi.com - 3.6$

    Xiaomi New Products Launch Event: MiRouter, MiRouter Mini, Mi Box (enhanced) - News - MIUI Official Community
    http://en.miui.com/thread-19695-1-1.html
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: jj, taky jsem to hodnekrat prehlednul :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    WOJTISHEK: Díky moc, funguje to! :) Nevím proč, ale vůbec jsem si toho v té nabídce nevšiml.
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    SUMI: nastaveni - jazyk a zadavani - kontrola pravopisu (myslim)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Ahojda, tak jsem nakonec pořídil Mi2S, ale mám takový malý problém. Když píšu, tak mi to všechny cz slova podtrhává červeně (používám Swiftkey). Prosím, nevíte jak to "zrušit"? :D
    WOJTISHEK
    WOJTISHEK --- ---
    tak kdyby náhodou někdo, o ceně se dá ještě jakž takž smlouvat :)

    [ OFFERINGNABÍZÍM: Xiaomi MI2S 32GB / Frýdek-Místek, Ostrava / 6000 CZK ]
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    OPRAH: se podivej na vyuziti baterie. me se to stalo jednou a byo to tim, ze se drbla synchronizace fotek na g+
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Tak super,
    po poslední aktualizaci mám konečně maily spojené ihned po otevřeí zástupce na ploše. To jsem chtěl už douho a nechápal proč to tak není.
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    17% baterie a musím telefon vyndat z kapsy, jak je horkej(wtf??). Neběží žádný apps, procesy, zdánlivě nic. A až do pěti procent topí dál (cca 1,5 hod). Pak se restartnul a vychladnul. Ukazuje 3%, píšu tohle a ukamenujte mě ale napsat to sem musim :))))
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    Prestaly mi fungovat upozorneni na udalosti v kalnedari. Nestalo se vam to nekomu? Pouzivam standardni google kalendar. nastavim si udalost s upominku 10minut pred zacatkem a telefon neudela nic. Mam rom miui 4.4.11. Díky
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    BUCCI: no ale když si ji najdeš na ulozto je výsledek téměř jisty
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    UF0UN: záleží na zdroji
    jinak bych to neřešil... např androidportal.sk poslevní v3 google ime dával na net ke stažení jako apk
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    KRISTYNAKITZ: jo, to je geniální nápad instalovat odněkud stažené apk. Zejména u klávesnice, kde bude na 100 % keylogger.
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    BUCCI: ja jsem prave v Cine a google play rika, ze tato aplikace neni dostupna v me zemi, ale vyresila jsem to tak, ze jsem si stahla primo apk balicek, ktery jsem nainstalovala rucne ...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KRISTYNAKITZ: v play dej hledat google klávesnice nebo google ime
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    mám TPU obal na Hongmi a strašně mě sere. hlavně to jak se blbě sahá na tlačítka na boku, když leží telefon na stole (jen kontroluju čas třeba nebo ho chci jen zapnout abych si zvýšila hlasitost zvonění.
    ale po mých zkušenostech s děravýma rukama holt chránit mobil musím :D
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    OVECKA_MJ: takže říkáš, že crash testy jsou k ničemu?? Promiň, ale tomu prostě nevěřím. Když mi spadnul na beton iPhone, pokaždé prasknul displej ale telefon fungoval dál. Samsung, HTC to samé (unibody i plast). Ta trojka nefunguje vůbec, včetně tlačítek pod displejem, což se mi moc nezdá... Nechci zase slepě odpouštět jen proto, že mám pro Xiaomi slabost :)))
    Dělá tady někdo v servisu třeba? Zajímalo by mě dílenský zpracování a jaký to má střeva v porovnání s jinými značkami.
    KRISTYNAKITZ
    KRISTYNAKITZ --- ---
    Ahoj, muze mi prosim nekdo poradit, jak do mi2s doinstalovat nativni google klavesnici? Ne ze by mi ta cinska klavesnice vadila, ale preci jen jsem zvykla na tu klasickou :) Diky
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    TOOMIX: dej určitě vědět, taky jsem na něj koukal. Zajímalo by mě, jestli se pod něj vejde ta větší baterie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam