• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASTROLMozkové errory renewed
    Náhradní diskuze za pověstný a bez varování zrušený klub "Mozkové errory". Pro všechny, kteří si potřebují ulevit a sdílet své či cizí errory v chování/jednání: sůl v kafi, elektrická konev na sporáku, zapomenuté děti v lese, venčení vodítka bez psa apod.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NIAN85: budeš si muset k jaru nadělit úplně nové podprsenky, já už jsem si svou jarní koupila :D
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    delala sem si dneska rejzi v rejzovaru, a kdyz sem ji vyplachla a chtela nalejt vodu, polozila sem to na linku a ta nadoba nestala rovne. myslela sem, ze je pod ni zrnko rejze, nebo spoj pracovni desky, kterej je vypouklej. postavila sem to o kus vedle a furt se to houpalo... weird.. tak sem to zvedla a koukla se, jestli neni neco prilepenyho zespoda. taky ne.. ale vsimla sem si, ze je to dno vypoukly smerem ven, coz driv nebylo. hm, tak asi uz doslouzil, prece jenom to mam uz kolik let, tak nejspis uz se ta nadoba proste vekem postupne deformuje.. zkusim, jestli to pude vratit zpatky...
    PLOP!
    dno se prohlo smerem dovnitr, a ja sla sbirat mokrou rejzi po cely kuchyni..
    ILTU
    ILTU --- ---
    RANDOM_NIGHT: Z mých končetin. Ehm.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Déčko, zprávičky, poslouchám napůl: "... snowboardista si obarvil vlasy a ne vejce" -cože?!!! Jo Velikonoce aha.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    "Bottomless champagne brunch returns to Prague" - to je ale divný dress code... Jo aha.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    MAR_TINA: Premyslela jsem, ze zkusim vychytat, kdy to svazeji, ale spis na to kaslu :-D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NIAN85: a nechali tě ji vyhrabat zpět?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NIAN85: za klub přátel jara ti za tento počin děkujeme a snad tohohle příkladu brzy budou následovat u další!
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Dnes jsem do kontejneru na hadry vyhodila v ramci jarniho uklidu vsechny moje podprsenky. Stejnou tasku s vecma, co nenosim, mam na botniku. Jarooo!
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RANDOM_NIGHT: Já: "s mletým kočičím," bah humbug!
    Taky já: "Kolega mě poučil o tradičním jídle z mých končetin [wut], které mu udělala manželka [WUT], takže jsem to měla i s ukázkou [WTF BBQ RCG!!!!]."
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    „Kolega mě poučil o tradičním jídle s mletým kočičím…“
    [FISHIE @ Co vás potěšilo nebo pobavilo? - Plkací a bez cenzury!]
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    Dnes jsem si ostříhal nehty jen na levé ruce a přišel na to až teď odpoledne.. :-D
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    "Dnes vam dovezeme bacilek"

    Dekuji, dpd, cerny kaslik?
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TLOUDEV: ccc, ja ti dam ceskou bidu, ze ti budou trenky maly :D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    Na kruháku na konci Mělníka, šipka Liběchov a Česká bída... he? Jo Lípa...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PISKVOR: Mělník má snad odjakživa Oranienburg a žádná ulice se tak nejmenuje.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    MAR_TINA: Purmerend byl v letech 1991–2017 partnerským městem Jihlavy. (A už neni. (Zato se od roku 2015 přátelí s Wuhanem. (Si umí vybrat.)))
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DR_NIKITA: zkurveně fouká, ale výkopy moc pěkný :)
    Názvy ulic jsou obří error. Purmerendská třeba.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    MAR_TINA: tak doporučuju sluneční brejle a pořádnou šálu, dnes je tu totální blázinec :D
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    FISHIE: Diagnóza: error, prognóza: nejistá
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam