• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DZAFRONHL Fantasy League
    diskuzni klub k nyxackym nhl fantasy ligam

    points only - link
    head2head - link

    hraci a jejich tymy:

    DZAFRO  -  Blazing Burritos
    KILGORE - severni vitr
    PAN_SPRCHA - Dusche Bags
    FREELA - Dead Parrots
    KUBAN - Dynamo Kureff
    YOSSARIAN59 - Crazy Mantises
    TRISTIS - Johnny's Drummers
    BUJAGA - Ali-G Team
    NAKASHI - Santebal All-Stars
    HAVANA - Prague Gooners WMB
    TBC - HC Bogota Snowball
    JAKE_UP - J's Legit Team
    SHEEPSCALP - Indifferent Loiterers
    rozbalit záhlaví
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Cau, poptavam kvalitniho obrane. Protihodnotou muze byt kterykoliv forward krome JTM a Kucherova
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    JAKE_UP: Tak to byla jen otázka času než ho přestane bavit bejt shit :D
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: No taky jsem se k nej hlasil a nic..:))
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    McD z posledních dvou zápasů 9 (!) a z posledních čtyř 12 bodů. Tak snad konečně.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    JAKE_UP: ano prosím:)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Chce někdo McDavida?
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    SHEEPSCALP: tak byl nizko v doporucenejch... :D :D jsem myslel ze ho nidko chtit nebude :D
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    Draftovat Bedarda bez mrknutí oka a loučit se s tím, že jsem nikomu nevyfouknul hráče :) Not cool, pane Demence
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tak ja prosvihnu nejzabavnejsi cast sezony. Ale robot mi to vybral celkem slusne.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Diky za keepers, obe ligy jsou pripraveny, poradi na draftech snad uz letos bude v poradku:)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Nezapomente si zitra nastavit keepers;)
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Off-season se pomalu chyli ke konci, nasi sverenci se pripravuji na kempy, takze prichazi cas na trochu administrativy pro 11. rocnik fantasy ligy. Jsem skoro dojat:)

    Points liga:
    Deadline na nastaveni vasich keepers je stanoven na pondeli 2/10 v 0:00 PDT, tj. stihnete to prosim nejpozdeji v nedeli. Kdo deadline nestihne, tak nasleduje tradicni postup. Bud mi napise svuj vyber na nyxu do zpravy driv, nez to uzavru, nebo mu vyberu 6 hracu s nejvyssim fantasy points prumerem z lonska, z toho max dva golmany.
    Draft je pak nastaven na tradicni posledni predsezonni nedeli, tj. 8/10 ve 21:30.
    Pravidla pro draft: vybrat celkem 6 hracu, z toho max. 3 golmany. Poradi na draftu zustane na stejnem principu jako v minulych letech, tj. vitez bere posledni.

    Head2Head:
    Jelikoz pres off-season neprisly zadne navrhy na zmeny, H2H jedeme taky dal as usual. No keepers, draft v poradi za zasluhy, vitez bere prvni. Draft je nastaven hned po draftu Points ligy, tj. v nedeli 8/10 ve 22:15. Poprosil bych jen PAN_SPRCHA, jestli by se mohl zase letos alespon zucastnit draftu, aby nas bylo sudy pocet a abychom mohli hrat. mrk mrk;)
    Pripadne zda se nechce do H2H pripojit misto Sprchy DEMENCE?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Já už jsem teď v depresi, že to zase ani s dvěma nejlepšíma hráčema ligy nevyhraju. Taková real life Oilers experience.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Uz se nam blizi nova sezona, muzou spravci ty ligy zase nahodit?
    Nejak mi zmizely z yahoo profilu
    A meli bysme dohodnout draft date
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Jako vychytat vedle “tradicnich” hvezd Robertsona, Tucha a Thompsona… to kloboucek, nebyla sance.
    DZAFRO
    DZAFRO --- ---
    Taky díky všem a gratulace oběma vítězům, jak NAKASHI (klobouk dolů za ten náskok), tak ke zlatému hattricku také KILGORE (bylo by fajn zkusit příští sezonu vrátit do H2H řád a klid a spolu s tím tradici střídání na 1. místě;))
    TBC
    TBC --- ---
    Sláva vítězům, čest poraženým!

    NYX 2022/23
    1. Santebal All-Stars
    2. J's Legit Team
    3. Dusche Bags

    NYX H2H 2022/23
    1. severni vitr
    2. HC Bogota Snowballs
    3. Blazing Burritos H2H
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Kurva to je napínák!
    SHEEPSCALP
    SHEEPSCALP --- ---
    DZAFRO: letos jsem prosedel uz tak 60-80 bodu :/ Tak hodne chce clovek hattrick, az planuje rebuild uz v listopadu :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    V head2head mam na vymenu Jacka Hughese, za nejaky produktivni kridlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam