• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERFaëria (Faeria) - strategická karetní hra
    Diskuze o nové karetní hře Faëria, která má momentálně Kickstarter a kombinuje karetní hru s deskovou hrou. Hraje se skrze prohlížeč, ale v budoucnu bude standalone klient. Momentálně se nachází v hratelné beta fázi, která je na pozvánky nebo pro lidi, které přispějí na Kickstarter.
    rozbalit záhlaví
    MILEWORG
    MILEWORG --- ---
    ROTTWEILER: medzitym som zase prestal hrat ja :) ale ak by si hral tie levely pre 2 hracov, tak mozem pripadne pomoct, niektore som s AI nevedel prejst
    skusal si inak Gwent? rozhodne odporucam :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MILEWORG: Odpovídám trochu opožděně, ale zrovna nedávno jsem se do hry vrátil. :)
    MILEWORG
    MILEWORG --- ---
    ROTTWEILER: hras este? pripadne niekto iny? :)
    PANKAAC
    PANKAAC --- ---
    Čau ,Shadow eru,či jinné karetní onlajnovky tu nehrajete? Rád zkusim něco novýho. Kde todle muužu vyzkoušet?
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ROTTWEILER: Až teraz som si všimol, že oni sami spomínajú takú možnosť, že to môžem keď tak vystornovať. Čakám na kľúč teda :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    S7ANLEY: Už jsem ten klíč bohužel udal. :-( Ale nejednoduší způsob jak to zkusit je dát 15 USD do toho Kickstarteru a počkat 24h, oni ti dají klíč a ty si necháš vrátit peníze. Sice ti ten klíč na konci kampaně deaktivují, ale kdyby tě to bavilo, tak nemusíš vracet peníze.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    ROTTWEILER: Pýtal som sa hlavne, pretože niektoré nové flashové hry mi v Ubuntu ešte nebežia. Vyzerá to pekne. Skúsil som teda ísť na login a vyzerá, že mi to beží. Môžeš mi teda poslať do pošty key do bety?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Zatím je to ve Flashi v prohlížeči, ale časem budou mít klienta, který by měl být pro PC a Mac.
    S7ANLEY
    S7ANLEY --- ---
    Som asi slepý, ale nikde na webe ani vo fóre som nenašiel či ide o browser game a teda flash, alebo to ma vlastného klienta? A tým pádom aké OS podporujú. Môžeš mi to prosím ťa vyjasniť?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Tak šup koukněte na Kickstarter. http://www.kickstarter.com/projects/1464350149/faeria-strategy-card-game Pokud by někdo měl vážný zájem, tak mám extra klíč. Tak do pošty.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam