• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRUKEVDarwinova cena
    Videa a linky na exoty, kteří nedomysleli, jak může "tenhle super fórek/nápad" dopadnout...
    rozbalit záhlaví
    KEB
    KEB --- ---
    NELLAS: ok, ta první pixle opravdu vypadá jak na bonbóny. Nicméně, pokud je někdo takovýhle dement, že to žere protože tiktok, tak ať...
    KEB
    KEB --- ---
    TRISSIE: opravdu? Prací kapsle?
    CUKI
    CUKI --- ---
    PALEONTOLOG: Tohle se dělá skoro na každém zimním výcviku, podle mě je to bezpečné, pokud si člověk do té díry nevleze sám. Je potřeba prostě mít někoho kdo tě kontroluje.

    My měli natažené pouze lano, nesmíš ho ztratit i přesto je dost těžké najít ten otvor. Tam jsem taky zmatkoval, prostě to není vidět. Tady je vidět jak zapracoval adrenalin. :-)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    ok beru zpět
    MELDA
    MELDA --- ---
    SALVATOR: Že by 😈
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    HEJSEK23: běžnej uživatel v příslušným věku žere praci kapsle, protože to říkali na TikToku, já bych lidskou inteligenci nepřeceňovala...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HEJSEK23: Možná ne. Ale udělej z toho TikTok challenge a budou utopenců plný márnice.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TRISSIE: běžnej uživatel to nepůjde hned zkoušet ;-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PALEONTOLOG: jako já, která mrznu v bazénu s teplotou vody 28C, tenhle sport taky neocením, ale proti gustu...

    ovšem nejzajímavější na tom videu fakt je to, jak si to hraje na "děsně nebezpečný", ale když se začnou věci srát, tak je najednou vidět, kolik těch bezpečnostních opatření tam ve skutečnosti je. Což je vlastně docela blbý, protože běžnej uživatel normálně vidí jen tu "vymazlenou část" a pak to zkusí zopakovat a z toho už ten Darwin fakt bude.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: namam, co bych dodal, ale je to takovej sport, no, pro vybrany
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TRISSIE: Vidím, že je to pro tebe zábavné. Nerozumím tvému uvažování. Jsme asi hodně jiní.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PALEONTOLOG: měl spottery a solidně tlustý lano, po kterém se vrátil, když zjistil, že se ztratil.
    Za mě, extrémně rizikový sport, kde ale byla série promyšlených bezpečnostních opatření. Kdyby ztratil vědomí, tak ho okamžitě vytáhnou ven.

    mmch teda pobavilo, že když se na to koukneš, to lano je reflexně červené jen v té části u vstupní díry, ale přitahuje se po něm po celou dobu - má to vypadat, že nemá jištění, i když ho má.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jeden zmarenej pokus

    This is MADDNESS 😳😱 #shorts
    https://youtu.be/jgGA6p3v6wk?feature=shared
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JENDAZCB: me takhle zastavil semafor na lahovicke estakade a ze se vycuram, protoze jsem fakt MUSEL! vystoupil jsem, podival se dolu a zase me to preslo. clovek vydrzi vic, nez si mysli :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    JENDAZCB: Sedmasedmdesátiletý nizozemský řidič. Kamioňák těsně před osmdesátkou?
    JENDAZCB
    JENDAZCB --- ---
    Je to Darwinova cena nebo není? V jistém slova smyslu je.

    "Řidič ihned zajel s kamionem na odstavný pruh, kde s kolegou vystoupil, aby zkontrolovali rozsah škody. Zatímco spolujezdec volal na tísňovou linku, řidič přelezl svodidla a také zábradlí, aby vykonal malou potřebu.

    Přitom uklouzl, ale stačil se ještě rukou zachytit zábradlí. Spolujezdec okamžitě přispěchal na pomoc a snažil se kolegu vytáhnout zpět nahoru. To se mu už nepodařilo a přivolaní záchranáři mohli konstatovat jen řidičovu smrt. Spolujezdec utrpěl šok."

    Řidič kamionu močil v Rakousku z dálničního mostu a zřítil se do 25metrové hloubky - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-ridic-kamionu-mocil-v-rakousku-z-dalnicniho-mostu-a-zritil-se-do-25metrove-hloubky-40457791
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JESTEDMAN: to je dobře, příště to můžou zkusit zas
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    PALEONTOLOG: přežili bez poškození
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam