• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KARAMELOVA_OVCEKrátkovlasé slečny, zkracování/stříhání vlasů
    *Fotografie, videa, vše o procesu stříhání - nejen pro haircut fetišisty. *(neméně zajímavé) Auditko o holohlavých slečnách je vedle, sem postujte slečny a paní s vlasy od ježečka po kraťoučké mikádo, případně s extravagantními sestřihy (sidecut, undercut...), případně foto/video dokumentaci stříhání (z dlouhých na úplně krátké...) *Dotazy a diskuze ohledně tvorby a údržby, případně barvení krátkých sestřihů povoleny! *NSFW fotografie postujte prosím pouze pomocí linku *Kocháme se zde krátkými vlásky, nekomentujeme negativně případné piercingy, oblečení, barvu kůže, očí, výšku podpatků dam na obrázku ani nic jiného, děkuji! Kdo chce mít svoji fotku na nástěnce, nechť připíše poznámku k příspěvku.
    Černovlásky

    Blondýnky

    Holohlavé




    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    PAIKA
    PAIKA --- ---
    tady by se to spis melo jmenovat "podholy" :/ .. trochu me zklamalo, cekala jsem kratkovlasy holky, ne samy skinheadky, ale neva.. tak aspon jedna tu bude

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LAIRA
    LAIRA --- ---
    ja

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NEVILL: mám, ale chlap mi ho odvezl na půl roku do Anglie .. ale kadeřník je naštěstí vždycky jenom devět číslic daleko
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEEAK: když bude nejhůř, strojek máš, že jo... :O))
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NEVILL: dík, jen s mýma "hřebíkoidníma" vlasama a velkýma vlnama jsou některá rána občas na ránu :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEEAK: pěkný ;O)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NEVILL: nemám úplně aktuální fotku, ale pomalu se vracím k tomuto (což jsem měla na jaře, v létě nechala zkrátit a teď se k tomu bolestivě vracím :-)

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEEAK: tak se pochlub s aktuálním účesem :O)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    NEVILL: mám střižený krk a strany .. vršek roste ;-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEEAK: tak zkus podhol a nech to růst nahoře... :-)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    .. no, po měsíci už mě to "nechám si přes zimu narůst vlasy" zase pomalu začíná pouštět .. hell .. já prostě chci mít občas culík a moct si zaplést cop, ale prostě .. žejo? :-D

    12 Things Short Haired Girls Know To Be True
    http://www.youtube.com/watch?v=NOBRuv1QdaE
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    KARAMELOVA_OVCE
    KARAMELOVA_OVCE --- ---
    Proměny:



    Černohnědá barva od L´Oreál, růžová ofina Vellie


    Strojek by Harold (děkuji)




    Opět růžová od Vellie


    6% peroxid, modrý melírovací prášek, růžově plavá od Palette


    Růžový přeliv Joanne


    Na poslední fotce henna Lush Caca Noir. Většina fotek je bez úprav a bez makeupu, jsem na to příliš líná.

    KARAMELOVA_OVCE
    KARAMELOVA_OVCE --- ---
    NANTHEI: Chceš na nástěnku? ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam