• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    _LEPIK_Těžení kryptoměn
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: ja mel 4jalapena od bfl, ale myslim, ze nas bylo vic a nekteri se jejich mineru nedockali
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: proto to tak pisu. Ze nevim, jestli mas z druhy ruky puvodni nebo vymeneny vetrak. Nevadi kazdopadne. Davna historie.
    VYHULENY_UFO: ale pamatuje ;) Sorry, pisu to nepresne. Myslel jsem prvni model S-kovy rady. Pak tu jeste nekdo mel nejaky Japalena (of motylu)?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: co uz si asi malokdo pamatuje, tak Bitmain zacinal s USB tezitky. Antminer U2

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    XSOFT: ja mam s1 s defaultnim vetrakem...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: od id krishna, píšu za 2 lahváče
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: mel jsi to noy, nebo z druhy ruky? Lidi tam nekdy hazeli jiny vetraky, aby to bylo tichy. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2106440.0
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: to je teda divný, mě to jelo klidně, těžil jsem s tím ještě eMark na sha256
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: mel jsem jich vic, hned ten prvni model jak vysel s wifinou. ASIC jsem predtim nemel, ale pri prvnim zapnuti to delalo takovy randal, ze jsme to chteli ze strachu i vypnout. Fakt dost nad ramec jakyhokoliv pocitace.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: asi máme jinej práh, nebo jsi měl rozbitý ložiska, nevím :-) rozbitý ložiska jsem měl pro změnu na S7, týral jsem s tím 1 měsíc jednoho souseda :)
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    PALEONTOLOG: Zkousel jsem , nedala :) startovala jako 10 dronu najednou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    XSOFT: S1 se dala, pořídil jsem to jako suvenýr za 2 plzně a spustil, jelo to celkem příjemně. když máš v kanclu plotr, tak už tohle sneseš ;)
    MAJA
    MAJA --- ---
    no přímotop je tišší ... ale někde v budově, kde je vzduchotechnika ...
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    Od S1 po S19, jestli to v kanclu pustis jako topani, tak to bude asi posledni vec co udelat.
    Protoze pri tom hluku se neda delat prakticky nic.
    OTZ
    OTZ --- ---
    me teda prislo vzdycky trochu napicu kancl vytapet a serverovnu chladit necirkularne
    MAJA
    MAJA --- ---
    Jako zajímavý způsob vytápění (elektřinou) to rozhodně vede ...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MORPHLER: obskurní dodavatelé a rigidní smlouvy. takže kdybysme za těch 150táců v roce 2018 koupili btc, bylo by to růžovější
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    PALEONTOLOG: koeficient letopoctu - tak to je konecne vysvetleni zahady nemoznosti znat presne cenu elektriny :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: jo tak já fotrovi řekl, že budu těžit, on že stejně chce temperovat sklad. byla to skoro win-win situace. jenže on nevěděl (RNDr.), jakou má smlouvu na hodiny a že se spotřeba násobí koeficientem letopočtu :D nebo co.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: tuhle otazku si musi kazdej vyresit sam, tam neporadim a ani nechci radit. akorat jde o to, abys spotrebou prilis nevzbudil pozornost, coz jsem tou s4 udelal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam