• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FREELAOlympijské hry - RIO 2016
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    kdy jede fuksa to finale? a kdy budou pls ti naši další adepti v akci?
    JOPS
    JOPS --- ---
    vite co mi jako behem maratonu docvaklo ? :)

    oni ty hovada to behaj rychlosti 20km/h, to si delaj prdel ? touhle rychlosti bezet maraton ? To mam pocit, ze je na umreni....
    GEEKY_GIRL
    GEEKY_GIRL --- ---
    HAWLIS: řekla bych, že tamní diváky zajímá sport až v ten moment, kdy mají své lidi ve finále. na gymnastice celou dobu v podstatě prázdná hala a teď na finále chlapů, kde měli dva na prostných, brazilci nacpáno a chovali se jako opice. nenechali ani docvičit posledního američana, dělali neskutečný povyk, který ho pochopitelně rozptyloval, takže udělal několik chyb, které brazilské publikum vždy doslova oslavilo neskutečným jásotem a div ne potleskem. neskutečný, fakt neuvěřitelný a nechutný, takže je možná dobře, že se moc nikde neobjevují...
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    btw sleduju tedko golf a vlastne jde o první disciplínu (nebo jedna z velmi mála), ze které mám pocit, že to zajímá tamní diváky... sice až na finálové kolo a zejména jeho závěr, ale atmoška srovnatelná s PGA (když pominu, že sou to divoši a moc nerespektují pořadatele). to u moc ostatních vidět není a trochu mě tím tyto hry zklamaly.
    PTT
    PTT --- ---
    HAWLIS: konec v semifinale
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    je tam vůbec maslák?
    KAMIL
    KAMIL --- ---
    Určitě Fuksa a to možná 2x. Dostal a čtyřka s Dostálem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    samozřejmě sem fandil :) paráda!

    a jinak je jasný, že ještě nemaj medaile, když neni dohraná soutěž :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    nedaří se mi najít fotku S+Š s medailema, kdyžtak pls sem hoďte - dam do zahlavi.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Synek bronz...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    D1RABBIT: on nejenom dopoval, on to i distribuoval v rámci klubu. To je takový veřejný tajemství. Tou rakovinou co si tím uhnal, to jenom zveřejnil pro všechny.
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    lol, tak jo
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    D1RABBIT: důvod?
    PTT
    PTT --- ---
    D1RABBIT: co se delo na kurtu? Jsem usnul pred zapasem :-/
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    Včera sem se díval na koukalův match a nestačil sem se divit. Jako aby rozhodčí opravil jestřábí oko, to mi hlava nebere. Navíc každej hráč má jen jednu možnost ho použít...
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    KUDLA: tvl my máme v Riu pártybus ?
    KUDLA
    KUDLA --- ---
    KUDLA
    KUDLA --- ---
    KUDLA
    KUDLA --- ---
    Konečně zlato...

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam