• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja budu doma az v 8, ale pak se na to vrhnu :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Ja mam stazeno, rano sem to skusil, prosel jsem si tutorial a dal jednu misi ... a nebudu Vam mazat med kolem huby, ale je to docela fajn! Pro me je to zabavnejsi nez BF4.. :o)))

    Jakoze behani po zdech, double jump, naskakovani na roboty, zapinani jejich automatickejch modu, privolani si ho, on te zvedne a narve si te do pupku .... fakt moooc hezky :o)
    Navic prvni hra a ja skoncil tesne druhej.. to taky udela radost.. :o)


    jo a sice beta, ale pad zadnej, FPSka dostacujici :o)
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: Pecicka!
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tahejte dokud to de. Než sem ráno vyrazil do práce tak jsem dal stahovat a večer se bude testovat ve velkém! Beta je "open", resp. všichni ji máme v knihovně ale nikde o tom moc nemluví :D a mělo by to být o jeden den prodloužené.
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHASHA_KRASTY: Mě tu hubu můžeš pěkně pomazat, neboj se toho!
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Bud klidne tvrdej, hlavne uprimnej, nemaz nam med kolem huby! :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHASHA_KRASTY: Tak sem nezapomeň napsat nějaký dojmy! :) Ale nebuď moc tvrdej, někteří za tu hru už zaplatili..:D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Nechci mistni moc prudit (ja ted moc nehraju), ale uz v patek me prislo, ze "Blahopřejeme: získali jste možnost zúčastnit se exkluzivního betatestu hry Titanfall!" .. a az dneska sem si toho vsimnul a downloaduju.. :o)
    SUMI
    SUMI --- ---
    My Thoughts on Titanfall Beta
    http://www.youtube.com/watch?v=Fv9uuQ3T69E
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    rikam... :)

    Titanfall Beta: Tips and Tricks
    http://www.youtube.com/watch?v=A6E7CesDgno
    HANZEL
    HANZEL --- ---
    TERZ: ja pocitam ze dokonale ovladnuti jetpacku a "parkouru" bude rozdilem mezi "dobrymi" a "nejlepsimi" hraci...
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: bohužel ne, ale refreshuju tu mail jak protrženej
    TERZ
    TERZ --- ---
    A už se někomu poštěstilo ohledně bety?
    Docela se na to těším, jen mi to z posledních gameplay videí připadá až přehnaně hektické, že si člověk ten "jetpack" ani neužije :D
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TERZ: Mně povídej........

    ňach ňach..mechové!
    SUMI
    SUMI --- ---
    TOMBRIDER: Já předobjednával na key4you za 900 (PC verze ofc)..Jinak krabička stojí kolem 1100, na xzone k tomu dávaj i férovej plakát..:D:D
    TERZ
    TERZ --- ---
    TOMBRIDER: To asi pro všechny... Do dneška si každý den dávám facku za ten unáhlený nákup premium :-(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TERZ: Do litru? To pro mne bude po BF čerstvý vánek!
    TERZ
    TERZ --- ---
    TOMBRIDER: Už jsem zkoumal, vypadá to že klíče budou pod 900 :-) Krabicovka standart 1100 a na steam se to samozřejmě nepodívá :-(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Co za to vlastně budou chtít? Je někde nějakej nástřel?
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: Jn, hrozně to uteklo. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam