• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TERZ: Slušnej masakr....hergot to je pěkný
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: lol, nerf shotgun plx
    TERZ
    TERZ --- ---
    Teda, ten youtube tomu záznamu dal pěkně zabrat, ale co :-)

    Titanfall - Attrition
    https://www.youtube.com/watch?v=BzHSL87xsng
    TERZ
    TERZ --- ---
    XANDERCZ:
    SUMI:
    Allright, od příště už OBS, tohle jsem chtěl nahrát rychle tak jsem nechtěl študovat čím to :-) Díky za tip.
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: Xander má pravdu, OBS je teď asi nejlepší soft na nahrávání a streamování.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: Doporucuju pouzivat Open Broadcaster Software na nahravani :)
    TERZ
    TERZ --- ---
    Tak jsem nahrál jedno kolo attrition, ale Fraps a jeho velikost záznamů jsou legendární, ani po kompresi se to moc nezlepšilo tak nevím jak dlouho se to bude uploadovat :-D
    SUMI
    SUMI --- ---
    TERZ: to rád slyším! hackerům se už asi nevyhneme..:/ bohužel mám v pátek a sobotu málo času, ale snad si najdu na Titanfall a Dark Souls II nějaký čas! :) Se mi to teď nějak blbě sešlo. Celkem mě překvapilo, že ta hra má tak mírné porodní bolesti, to už není zvykem.
    TERZ
    TERZ --- ---
    SUMI: Překvapivě ne. Pravděpodobně jediný důvod proč to spouští ve vlnách je aby předešli nějakým pádům a nestabilitě takže za mě rozhodně +. Četl jsem, že dopoledne nějak zlobili servery EA a hra způsobovala problémy ale to sem byl v práci a teď už všechno běží v pohodě takže oprava přišla velmi rychle - další pozitivum. Hra mi jednou crashla, po konci kola, když jsem měl jít na score screen tak program přestal pracovat ale od té doby nic tudíž pravděpodobně odpustitelné vzhledem k tomu, že klidně mohlo jít o problém na mojí straně. Mám pocit, že už jsem narazil hackera, dokonce dvakrát ale z wallhacku se podezřívat vzhledem ke schopnostem ve hře nedá tudíž neříkám nic, nicméně jeden aimbot mi ve hře smrděl (ovšem zase subjektivní pocit, nahraného ho nemám). Hry se hledají okamžitě, bohužel to z 80% hází do rozehrané hry místo lobby takže si člověk musí odbýt pár minut hry ve které nezačínal. Lagy jsem nezaznamenal, akorát jsem měl semtam pocit, že hit detekce není úplně to pravé ořehové ale to asi ukáže až čas, až nahraje nějaký streamer pár desítek hodin a vydá "analýzu". Jinak si myslím, že naprosto v pohodě a doufám, že vás tam zejtra všechny uvidím nastoupené!!!! :D

    Ke hře - pokud proti sobě potkáte tým, kde alespoň tři lidi hrají spolu tak budete mít sakra problém, takové hry končí dost často 250/100, bohužel. Ale věřím, že i solo si člověk zahraje. Pořád se snažím přijít na to, v čem se má vlastně člověk zlepšit aby měl pocit, že má jakýsi skill, v jedné hře skončím se 100 AP a připadám si jako král světa kdežto hned v následující se nacházím na konci tabulky se sotva 20 AP. Má to slušnou variabilitu. Hrál jsem už asi všechny mapy, a vyloženě špatné jsem potkal dvě, z toho jedna byla v betě. Ostatní jsou buď awesome, a nebo alespoň použitelné. Rozhodně doporučuju použít nějaký nahrávací program (moje 560 Ti neumí Shadowplay :-( :-( :-( ) protože občas člověk udělá naprosto úžasnou věc a ani si toho není vědomí (viz. 3 titáni popsaní níž). Zbraní, titánů a perků je pomálu ale hru to vůbec neomezuje.
    SUMI
    SUMI --- ---
    A co Terzi, jaký máš pocit z launche? Nějaké problémy, které by nás neVPNkaře mohly překvapit? :)
    SUMI
    SUMI --- ---
    Do you Know TitanFall - Episode 1
    http://www.youtube.com/watch?v=zxxaa0PiQpU
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Díky bohu stačí jen origin zapnout pod VPNkou pak uz ji klidne muzes vypnout, jinak bych se na to taky vysral :-D.

    Ale jinak co se hry týče tak super, ted se mi povedlo znicit tri titany za sebou tim ze sem skakal z jednoho na druheho :D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    taky nejaky vyfikundace s vpnkou me za to nestojej .. :o)
    Kazdopadne u digitalni distribuce to vazne nechapu....
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Zapnes Origin s VPNkou a je vystaráno :-)
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: No ale ja pak jedu do pisku takze bych si to nezahral
    SUMI
    SUMI --- ---
    XANDERCZ: já na to kašlu :), den čekání mi nic neudělá
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    SUMI: to jsou dobry suckeri, to si asi tu VPNku zitra nejak poresim
    SUMI
    SUMI --- ---
    SHASHA_KRASTY: VPN :) a dle týhle stránky https://www.origin.com/en-ie/store/-ANW.html si to zahrajeme až za 30 hodin...:D
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    Hele a jak to muzes hrat, me to hrani nenabizi .. ze prej az o pulnoci
    TERZ
    TERZ --- ---
    Jinak teda pro info, na EU serverech je už hodně živo, neměl jsem vůbec problém dohrát kampaň a hru to najde ihned.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam