• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: Ano presne proto, a za to jakym zpusobem jsi to psal (ten ton hlasu ktery jsem si prestavil)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    GREGOR_PRIDE: Jen kvůli tomu, že nechci vyhodit 8 stovek za něco, co nevím jestli mě bude bavit?
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    ROTTWEILER: jezis, dej si facku ufnukanku
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    DWAY: Ts, Smart Pistol používat proti Pilotům je umění (= nerozum)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    WRATA: To by fungovalo za případu, že nejsou jiné hry, které chci zkusit. :-)
    WRATA
    WRATA --- ---
    ROTTWEILER: Tak proste 2x nepudes do hospody no. Navic Titanfall neni MMO a ten trial do wowu taky prisel az po nejaky dobe.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: U online hry většinou jsou trialy, které mi dovolují zkusit hru aspoň na pár dní s omezenými podmínkami. např. takto to má WoW a jiné MMO. Tento problém je vyřešený.

    Problém je, že úplně Titanfall mě nenadchl dle videí, ale chtěl bych osobní zkušenost.
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER: cca 900,- Kc u hry, ktera ma vsude hodne dobry hodnoceni a pozitivni ohlasy, me neprijde moc ... navic si myslim, ze tou otevrenou betou udelali dost pro to, aby si to lidi skusili .... a to uz nekoukam na to, ze nejaky demo je tak u poloviny her? Navic nevim jak by si chtel delat demo u ciste onlinovky...
    Prestan ronit slzy, zavri hubu, vytahni srajtofli a kupuj! :o))
    DWAY
    DWAY --- ---
    ROTTWEILER: podivej se na videa a tak... Ja mel stesti, ze sem si to zkusil v bete. Stacilo par zapasu, a bylo jasne ze kupuju :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SHASHA_KRASTY: A to chtěj takových peněz a ještě bez možnosti vyzkoušení...

    DWAY: Pocit dokonalosti. :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TERZ: ja nechapu, co z toho ti lidi maji. Me by nebavilo, kdyby to mirilo za me. To bych si mohl vzit smart pistol...
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    TERZ: velmi pekna odpoved... :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Je nějak možnosti si vyzkoušet Titanfall před zakoupením?
    TERZ
    TERZ --- ---
    Lol, tak tohle potěšilo :-D

    Q.) So what happens if I get banned?
    A.) Great news: you get to keep playing Titanfall! Less-great news: you only get to play with other cheaters. You can play with other banned players in something that will resemble the Wimbledon of aimbot contests. Hopefully the aimbot cheat you paid for really is the best, or these all-cheater matches could be frustrating for you. Good luck.
    DWAY
    DWAY --- ---
    SUMI: jj urcite to za par dni prejde, ale do te doby holt jen obcasnych par her :) Ale tak pokud vas stretnu na mumblu a bude misto, rad se na par her pridam :)
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: No docela mě včera nasrali :-D Od osmi do dvanácti nejeli žádné servery (ani Xone ani PC) z nějakého důvodu. zdá se že nahazovali nějakej balance patch a trošku to nevychytali. Snad už dneska zahrajem, na tu devátou jsem ready! :-)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    btw Terzi - jak si vcera vecer psal, ze jim to nejede (ja si to precetl az kdyz sem sel spat), jak to s tim bylo? Vcera vecer kolem 6ty jsem si primove zahral...
    SUMI
    SUMI --- ---
    DWAY: asi tak :D včera jsem si říkal, že to tak horký nebude a nakonec jsem u toho vytuhnul do rána
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja dneska kolem devaty bych asi mohl .. :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam