• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SUMITitanfall [Your Titan is Ready!]
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    dneska ani jeden volnej x360 titan na chodove ani novodvorsky jrc, jeste predevcirem sem cumel na predobjednavku na 24.8 nebo tak nejak... jestli mi ji v pondeli nedaj za predobj cenu tak me naserou :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    BTW co vubec rikate na friendly rodeo? Pouzivate nekdo?
    Me to prijde naprosto nepouzitelne, pokud jde o strelbu z friendly titana. Kdyby byl aiming nezavisly na pohybu titana, tak by to bylo uplne o necem jinem.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Titan shields now protect friendly rodeo players from explosion damage (such as from an Arc Cannon). nice :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    TERZ
    TERZ --- ---
    SHASHA_KRASTY: Hehe, jsem to ale neřád. Ale v brzké době s tím počítám*!!!

    *nic neslibuju
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja se snazim taky a vicemene to vychazi (ale az po devaty) ... na vcerejsek sme byli dokonce domluveny s Terzem a on to nakonec scratchoval "ze se mu nechce" .. pche! :o)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Ja hraju kazdy den tak hodku az dve
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ty jo dlouho zadna aktivita. Jeste se furt hraje? :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    "I agree! At the end of Hardpoint match in Angel City, I hacked a Spectre over by C point. The evac point was clear across the map at A. I activated my Stim and wall-ran/jumped across the map and got there with time to spare.

    As I waited the dropship and checked my corners for enemies, I was startled to see my Spectre standing near me with an Archer taking potshots at the Approaching enemy titans.

    That was one of many "Wow" moments during the beta."
    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    jestli nekoho bavi CoD, nedivim se ze ho nebavi nic jineho kde je i neco jineho nez hrac...

    osobne miluju campane v CoD, ty wow momenty... ale jinac je to strilecka pro bezmozky...
    kdy se spawnu na zacatku hry nekde na mape a z druhyho konce me zabije hozenej nuz...
    chapu ze takovemu fanouskovi boti muzou pusobit uplne blbost...
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    SHASHA_KRASTY: Will prolly join
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    a musim se pochulubit ... predevcirem se me povedlo dat za kolo cca 17k xpecek! Jojo spravne pouzity double xp a dokonceni challenge dela divy! :o)
    SHASHA_KRASTY
    SHASHA_KRASTY --- ---
    ja hraju, ale jak psal Sumi, nejak hur se hleda volnej cas .... kazdopadne dneska cca v 10 vecer bych dal :o)
    DWAY
    DWAY --- ---
    ZELGARIS: ja si obcas dam, teprve ted sem dohral kampan za milici
    SUMI
    SUMI --- ---
    ZELGARIS: Já o to zájem docela mám, ale čas není. :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Hrajete jeste nekdo vubec (PC verzi), nebo uz opadlo nadseni?:)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Titanfall - It's Got Big Stompy Robots | Zero Punctuation Video Gallery | The Escapist
    http://www.escapistmagazine.com/...os/view/zero-punctuation/8980-Titanfall-Its-Got-Big-Stompy-Robots
    ULRIK
    ULRIK --- ---
    LADINEK: Boti nejsou fast XP pro lamy...a to říkám jako veřejně přiznaná lama. Já třeba rád používám Smart pistolku, která je na hráče, hlavně schopnější hráče, naprosto na hovno...ale skvěle se s ní sklízí boti. No a co bys řekl, že se stane, když takhle stihnu prolítnout mapu a poklidit pár houfů? Rychleji se dostávám k titánovi. Zatímco někdo se třeba ještě kočkuje s jiným pilotem, já už tam pobíhám mezi prvníma s titánem a výraznějc můžu ovlivnit bojiště v začátku.

    Např. Dodávaj, jak už tu bylo řečeno stokrát, atmosféru bojiště - kterou fakt CoD a občas ani Bf3/4 nemá. Ačkoliv je Tf primárně fakt nadupaná akce o lítání po stěnách a střílení dalších pilotů, ty houfce pobíhajících vojáků jsou vynikající doladění a dají se využít takticky. Tohle fakt CoD nemá.
    XANDERCZ
    XANDERCZ --- ---
    TERZ: Amen. Rekl si to moc hezky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam