• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: nj na prd... to kaslu :-D
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: udela puf :) jakoze na nic, pokud uz mas s2 ... resp ti ho to updatne na colectorku :) jako jo jsou to zbytecny prachy...
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: A co se stane s puvodnim keyem kdyz aktivuji colectorku?
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: sezen si colectorku datace sc2, myslim ze se da koupit jeste ... ja ted schanim colectorku od zakladu diabla ... vyjde me to cca na 4-5k :D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    kdyby se ty kridla dali do diabla jeste poridit tak si je dokoupim... je to OP! :)
    Jasny, umrit muze kazdej, nebudu soudit dokud si ji take nezahraji :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: tak umrit muze kde kdo kdekoli :) ae jinak me bavi, ma takovy "combo" a hlavne se mi libi :D kvuli tem kridlum do d3 jsem kupoval colectorku datace sc2 :D
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: Aha, tak ted tomu rozumim..
    Kerrigen hrala zatim jen proti me... a prisla mi dost papirova... ale to jsem potkal asi nekoho kdo nevi... :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    CRACKY_: takze mas taky ? byly tedka naky vlny ;) kamos na to prave ceka jak malej a oni ho nechtej , proto TRIPLT: musim vyxpit acc na lvl 20.

    Oznamili ted moznost, kdo nema pristup do alphy tak se bud prihlasi a like je na FB a nebo ten kdo ma uz pristup a da do nakyho data lvl 20 tak ma sanci ze bude vybran a celej jeho friend list pred touhle akci dostane pristup do alphy ;)

    jinak na nakej vikend se muzem domluvit.. ted po wipu ale nemam postavy... setrim opet na kerrigan a E.T.C. xD
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    DIOM
    DIOM --- ---
    hraju zatím jen Raynora..jsem lama, nikdy jsem podobné hry moc nehrál, takže zatím mydlím coop vs AI, ale i boti umí docela zavařit..dokonce se nám jednou povedlo i prohrát :D
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    TRIPLT: urcite dame, ale nejdriv to musim instalnout, predpokladam ze battletag je stejny jako u D3 a SC2
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Bychom nekdy mohli zahrat nejakou tymovou hru hm? :)
    Za koho nejradej hrajete?
    Ja si z tech startovních hrdinu oblibil Shamana, je to paradni support a nebo diabla s nim se mi zas dobre zabiji... :-D

    HOUMI: Jak to myslis, ze musis expit na 20lvl kdyby te vybrali?
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Taky me to dost bavi... je to takova fajn oddechovka...
    Na Dote (1) jsem v podstate odkojenej... ale uz jsem dlouho nic podobneho nehral... cca 2roky z5 LoLko, ale omrzelo me to...
    Tohle vypada dobre..., jsem zvedav jak dlouho me to bude bavit, je to dost jednoduche... :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak mne to včera bavilo celej den..oproti "Dotě", kterou jsem teda moc nehrál, mi to přijde jednoduší, pro mne zábavnější
    DIOM
    DIOM --- ---
    CRACKY_: se mrkni do bnetu..nedostal jsem klíč, ale měl jsem rovnou ikonu HotS mezi ostatníma hrama
    CRACKY_
    CRACKY_ --- ---
    oni uz se rozdavaji klice? budu se teda muset taky podivat :)
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    DIOM: MEKKZ: sem koukal ze to dali Vam obema :) kamos je na to tesenej al kvlu nemu musim xpit na 20lvl kdyby me nahodou vybrali tak at to ma taky :D

    jinak co jsem koukal tak v tyhle fazi to vypada zas lip nez predtim ;)
    DIOM
    DIOM --- ---
    taky jsem to ráno našel v seznamu..a dobrý docela :)
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    TRIPLT: Jo, dneska sem zjistil ze mam novou ikonu na battle.netu :) Kdyztak mekkz#2322.
    YETTY
    YETTY --- ---
    TRIPLT: Kez by, asi na me zapomeli s klicem :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam