• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Jaky decka vole? :-D Mne uz je skoro 33 :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: tyve ty děcka a studenti... Já už se těším na víkend, to zas zapařím (jen co rodina dovolí, samozřejmě). Po delší době mě zas chytla pařanská vášeň, která mě nutí skoro i nechodit spát :).
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: To vis jeste cejtim chut pasty tak mi to moc nemysli :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Jo tohle to je bomba!!! :-) to samozrejme pouzivam, nejvetsi hc
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: ultimátka, kterou máš i s talent bugem. Ono ani tak nejde o ten stun, ale o ten rush :)
    Heroes Ability Judgement :: Heroes of the Storm Judgement stats and strategy.
    http://www.heroesfire.com/hots/wiki/abilities/judgement
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: nj.. vim vim - mam neco s vazy a potrebuji ji asap ok :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Vo stunu teda nic nevim, max slow, ale mam porad talent bug...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Ja to myslel jako v team fightech, hrozne tam prudi, jinak kdyz uz ho spotnu tak si po nem du :-)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    TRIPLT: ja bych ti poradil abys to vydrzel, padz ono to chytne a nepusti a ruka nesroste :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: tyve tak co řešíš :D. Na vyšším levelu bys neměl mít problem se stunem a házením meče. Tyrael je hroznej zmrd :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Panove stvete me... : taky chci... dam tomu jeste dnes a zitra aspon na chvili to prubnu :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: I am TYRAEL :-)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: za co hraješ? Obecně se dost těžko zabíjí, ale dá se to. Musíš mít trpělivost s tím ho honit a předvídat kam hodí storm. I ten phase shift není zázrak, když je jen ja 1,5 sekundy. Musím se naučit používat ho na křizovatkách nebo někde kde se dá schovat za křoví.

    Jo a ve výčtu jeho skillů jsem zapomněl na ten zásadní - Oracle jako totální zneškodnění Novy :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Tassadar je jedinej kdo me fakt stve jinak s nikym jinym nemam problem :-)


    DIOM: Ty jo support ti fakt sedi az sem koukal no a ja sem proste Tankie .-)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Prisel jsem na to proc muze mit Idra comeback... nelze psat protihracum :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: jediný co Malfurion nemá je únik, takže hlavně ze začátku, kdy nemám heal ještě na takové úrovni si mne jeden na jednoho dají skoro vždycky, ale imo to není postava od toho aby chodila jeden na jednoho, takže jsem vždycky schovávám za nějakého tanka a hezky si přiživuju..vzájemná symbióza :) ..to se mi na té hře líbí asi nejvíc, že hned od začátku je to teamová hra a nemusíš nikde farmit na sebe jako pytel

    CUZMAN: vzhledem k mé nezkušenosti to bylo až překvapivé :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já včera vyzkoušel a vylevelil Tassadara a je to teď můj top pick! Docela se dá hrát i s talent bugem, ale Archon je Archon. Má healing, pushuje, slušnej teamfight, support štítama a přežití díky phase shift. Typicky umřu max jednou a s Archonem pak otáčím prohraný teamfighty. Paráda.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    TRIPLT: Supportu nejni nikdy dost :-) tak se brzo uzdrav
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Random to imho nebude, bude to nakej algoritmus...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    DIOM: Tojo de nam to :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam