• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    chyba je nekde tam venku :)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FUMO: Jasny o srandu de predevsim :-) taky diky, urco treba zase nekdy zahrajem...


    STAROJDA: sme to brali moc vazne a ja byl jeste rozhozenej, tak to bylo takovy hekticky no :-) chyba nebyla v nikom, nekdo proste zacina, tak se uci, ale dobry :-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    CUZMAN: určitě to je lepší ;-) Bylo to fain i když tedy versus jsme nevyhráli ani jeden, ale aspoň to byla sranda ;-) Aspoň pro mě! Díky
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Ale pohoda :-) Jinak vcera sme na TS byli a je to fakt lepsi s tou komunikaci...
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: jo to bylo se mnou viď, to nešlo moc dobře no :).

    Jinak by to chtělo nějakej teamspeak server/místnost tady pro NYXáky. Bez hlasový domluvy je to docela o ničem. V Dotě se dá aspoň psát, ale v HotS není na psaní vůbec čas, to je moc fofr.

    Má někdo možnost něco takového založit a nasdílet? Já chodím na TS jen když mi někdo hodí přístup, sám TS server nemám.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FUMO: Ok zahraju, ale sem spis pro vs, ale je mi to celkem jedno, vcera to bylo strasny :-D tak si snad spravim naladu :-) pridavam si te...
    FUMO
    FUMO --- ---
    Dneska večer od 2000 bychom s Lorou šli hrát. Přidá se k nám někdo?

    Bolehlav#2221
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    STAROJDA: dej mi par dnu :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TRIPLT: že sis tohle auditko vůbec zabookoval :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Sakra Tyraela si chci zkusit... grrr :x
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    FVMOUNTIN: illidiana spíš ne - s ním se lehko umírá když přeháníš agresi. To spíš toho Tyraela nebo Vallu.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    FVMOUNTIN: Ranged Valla, melee Tyrael nebo Illidan asi to vyjde na stejno, Tyrael je fajn.
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    doporučil by mi někdo nějakýho "noob-friendly" chara z současný free rotace?
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    TRIPLT: dnes prede mnou nezminuj blizzard :D hodim jim tam bombu xD
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    HOUMI: hadej... vsechny nas jedno spojuje.. Blizzard
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: když už zmiňuješ Chena..tak ten je snad k nezabití..včera ve dvou jsme ho neudolali
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    HOUMI: jedinej citelnej rozdíl je to, že HotS a podobné jsou týmový hry. To SC není. V tomhle smyslu se vyjádřil i Idra, že je to to nejtěžší, co se musí naučit.

    Jinak je to prostě klikání a mikrování s jednou jednotkou (pokud nehraješ Chena).
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    STAROJDA: no jasny, ale sc2 je trochu uplne jinaci gameplay :) ale budiz, fandim Hots aby byl uspesny E-sport ;)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    HOUMI: právě že to je logický - starcraft zmírá a HotS je nové neorané pole. Dotaři a LoLkaři už svoje maj, ty se nikam nově nepohrnou
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    STAROJDA: hele by me tak zajimalo ty lidi z sc2 tu chtej co ? pochopil bych lolkare, dotare... ae sc2 ? wtf ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam