• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    EU server hots:

    liga pocet hracu

    Master 1 113
    Diamond 6 912
    Platinum 7 345
    Gold 10 751
    Silver 20 560
    Bronze 48 452

    Total 95 133

    Celkem bude hracu jeste vic i kdyz staci, aby 1 z 10 nauploadoval, tak v nizsich ligach nekdo urcite utekl.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    tak další nákup bude Tyrael. baví :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    To TSko co jsem se dal, klidně mužete pouzívat. není problém, aby se tam přidali další místnosti.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Takhle to vypada kdy6 jeden team jede na TS a druhej ne :))
    KORAL
    KORAL --- ---
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tyjo, zachvíli nás bude deset a až bude ranked, tak můžeme scrimovat o stošest :)
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KORAL: poslal jsem req
    KORAL
    KORAL --- ---
    Někdo hru ted ? jsme 4
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KORAL: Uz jen kvuli tomu svadeni ti vzit to R :-D "joke" :-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KORAL: Ok Ok muze byt :-) ale ja bych si dal GreyWolf :-)
    KORAL
    KORAL --- ---
    CUZMAN: Jak to myslíš anonymní vlk ? :-)) GrayWolf je šedivák ;-)
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KORAL: Jako anonymni vlk? nebo...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Ahoj, kdyby někdo chtěl, hráváme s kamarádem na TS : ts3.planetside2.cz
    Tak když si budete chtít zahrát v partě, stačí zajít. Na TSku mám nick GrayWolf
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: tak tady snad hlupaky nemame... nebo? :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: souhlasím, jen hlupák. Bohužel ale hlupáků je všude dostatek. Navíc hru hrajou i vyloženě děti a ty opravdu asi nemají takový nadhled. Nicméně vždy tu budou připravený rejpalové jako já, co odvedou diskuzi správným směrem :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: to muze udelat jenom hlupak. je to stripek do skladacky, voditko, napoveda, hint.. neni to nabozenstvi, je to sice fascinujici, ale porad je to jen cislo. treba poisoned spear muze byt sebeoblibenejsi talent, ale kdyz se s nim clovek za celou hru nikam netrefi, tak je to jedno :) a i takovy hry ja umim :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Nejvtipnejsi je envenom u arthase v hero lize :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tady oprava ciselnych udaju, ja sem poscital spatny radky a sloupce, to se spechajicim matematiku nekdy stava :) za Novu tam jsou data ze 3522 her a z toho 741 za Platinu. Ty cisla predtim jsou poscitany pocty her pres vsechny levely, coz byl nesmysl :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    dalsi zajimavost, ktera me napadla z toho vydolovat.. tohle je pro Abathura procentualne vyjadreno, kolik her se skonci, nez se dosahne patricnyho levelu :)

    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: to že tam ta informace je a lidi můžou mít tendenci si jí vysvětlovat tak, že když je winrate vysoko, tak je ten talent lepší. Takže vlastně máš pravdu v tom, že bych se měl uklidnit, protože předpokládám chování ostatních lidí, ale ve skutečnosti to tak být vůbec nemusí :).

    Nicméně mám obavu, že to tak opravdu bude, že začnou říkát "tenhle talent je lepčí, protože má vyšší winrate"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam