• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Zajímavý příspěvek.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Zajímavá diskuze.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: já taky půjdu do ranked co nejvíc to půjde. Ale teda asi solo ranked, protože se smečkou se nějak míjím :). Teda to bylo o svátcích, to jste tam moc nebyli :). Ale když se potkáme, tak jsem taky pro!

    Hlavně jsem rád, že jsem dostal lvl 40 před betou. Nejde mi teda o tu ikonku, ale spíš o pocit :). Teď jen pořešit, abych měl na ranked těch 10 hrdinů. Zatím jich mám myslím 5.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja sem si koupil Diabla (je to dobra hra :-D) a ten charge by mu meli predelat, aby ho mohl pouzit i na escape a bylo by to tip top ...
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: I'm in!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    no stary hotslogs me fungovaly v praci ty novy uz ne. na hero gg taky nechodim, nechce se mi updatovat dve stranky a prijde mi, ze na hotslogs je toho o dost vic a to co tam neni tam borec dodelava do par tydnu.

    chvili jsem mel radost, ze mi tam svitil diamant, takze jsem si splnil cil, ale tedka uz je mi to volny.

    momentalne jsem zvedavej jak velke zmeny prinese closed beta. jsem zvedav na balance changes, nove mapy a postavy.

    tesim se na novej ranked, uvidime k cemu me vyhecuje.

    jestli bude velka podpora tech teamovek, tak se vykaslu na solo QQ a budu nasledovat kapitana DIOMA do horoucich pekel.
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: je to pěkný...já na hero.gg už vůbec nechodím a na hotslogs už taky moc ne, když tam vidím ty svoje výsledky :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Co říkáte na nový kabát http://www.hotslogs.com ? Hero.gg má co dohánět, sic hotslogs do toho šlape jak prase a to je na to víceméně týpek sám.
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: jasně :) ..chce to ale hrát v pěti, nebo alespoň ve čtyrech a mít štěstí na randoma co bude spolupracovat..my to hráli ve složení: Tychus, Illidan, Stitches, Anub, Tyrande

    YASHAMARU: jop..to dává smysl ve všech bodech :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: to se v solo snažím vždycky prosazovat, ale ti spoluhráči jsou jak lumíci jdoucí na smrt. Vždycky píšu "we have enough, push lanes", ale oni tam stejně lezou a umíraj u golema (s bonusem, že se nechají od golema stunovat).

    Jinak sranda, jak je po svátkách a už to tady zase žije :D. To musej mít naši zaměstnavatelé radost :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: tak to muzem cilene nekdy zkusit. invis assassini + cc tanci/cc support a nic neutece.

    nova, zera, anub, arthas/muradin, uther. spousta stunu i damage.

    jsem pro kazdou spatnost a myslim, ze nam nekdo vysvetli jak se to counteruje velice rychle. A jesi ne, tim lip :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    jinak myslim ze v tech dolech jsme na spravne ceste.

    -vejit spolecne
    -vevnitr se nerozptylit a jit tu nejbohatsi cestu spolecne
    -vyhrat jako team, povysavat co zbylo

    a ted zdrhnout, protoze jsme vsichni s malo HP malo MP. enemy je na ceste z baze. ano, nechame jim golema, ale neni to zas tolik lebek.

    stejne by jsme toho golema neziskali a jenom tam vsichni zarvali + prisli o toho golema anyway. mozna je lepsi rict si dost, utect a jit vzit campy, zatimco oni berou golema.

    idealne budeme mit mirne vic lebek nebo cca stejne + pushujici campy.

    v tento moment se vykaslat na obranu a jit v 5 utok, pripadne 4 utok a 1 obrana golema. (nedela aoecka kdyz brani jen 1 clovek).

    udelat takove dmg s golemem + hraci + mercs, ze se z toho stejne nevzpamatuji.

    prislo mi, ze casto vyhrajem prvni doly, ale pak zbytecne umrem, kdyz se pokousime jeste o golema. pak maji vic lebek a udelaji oni nam ten push ze kteryho uz neni vetsinou navratu.
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: mohli se samozřejmě zkusit zformovat a i se o to později pokoušeli, ale to už se na ně valili mercenaries z vícero stran, případně i náš terror, takže už se zase museli rozdělit, aby mohli bránit..a čím déle ve hře, tím déle čekáš na respawn a než se dáš zase do formace, tak ti ujede vlak v objectives a xp

    YASHAMARU: to jsem si taky ze začátku myslel, že dojedeme na xp, ale nebylo to tak..oni prostě farmit nemohli a my měli xp z jejich smrtí a creepů co to schytali během bojů na lajnách :) ..2 levely náskok jsme měli nepřetržitě

    finta byla v tom, že když se zabil enemy na jedný lajně, tak se ta lajna nepushovala, ale jel se zabít další nepřítel na další lajnu a takhle pořád dokola, než přišly první kytky, kde oni na to neměli lidi a my je tam opět smetli, protože se to pokoušeli dělat ve dvou, aby vůbec něco měli

    btw. v teamu jsme měli Tyrande a ten skill co dá cloak všem v teamu je hrozně OP :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    verim tomu, ze vzhledem k tomu, ze to nikdo obvykle nedela, tak to prekvapi a nesehrany team se sesype.

    teoreticky by ten team co roamuje v 5 mel byt ve velke XP nevyhode skrz to, ze nebude mit pokryte vsechny lajny.

    kdyby to nekdo vytasil proti smecce, tak bych asi chtel, aby jsme farmili, vyhybali se maximalne bojum a rozbili je 5v5 na prvnim objective.

    chce to ale aby nikdo nechcipl na lajne kde je enemy s tim, ze kdyz oni budou pushovat 1 lajny tak my ty 2 zbyly.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: zajímavé. To spíš bylo o nekoordinaci nepřátelského týmu no, tedy to co se povedel na solo que, ale v týmovce už by nemělo. Jak se proti tomu bránit? Napadá mě buď jít taky v pěti a nebo co nejbezpečněji (za hradbou) soakovat expy a počkat si na později a s vyšším levelem agresory sejmout.
    DIOM
    DIOM --- ---
    moje včerejší poslední hra mi ukázala, že kašlat hned od začátku na rozestavení na lajnách a xp a jen běhat pořád v pěti po mapě a zabíjet soupeře co se to snaží hrát standardním způsobem není vůbec hloupá taktika, i když to tak na první pohled vypadá :)

    skončilo to hrozným masakrem, kdy soupeř za celou dobu nedal ani jednou dohromady kompletní pětici, aby nás alespoň ohrozil, vždycky byl minimálně jeden, ale většinou 2-3 mrtví a neměli šanci se nám rovnoceně postavit :) na xp jsme je také samozřejmě přejeli, byť jsme cíleně nezabili jediného creepa..hrálo se na kytkách, kde jsme objectives řešili jen když byla zrovna chvilka mezi zabíjením protihráčů, respektive když jsme je tam chudáky nachytali a sebrali všechny kytky :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: hele já jen sleduju progamery a koukám na hotslogs co si berou lidi v master lize :). Zkus to taky tak.
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDO SI MASTERMIND :-D tvuj Nazeebuv build, je strasne OP! A samozrejme ja sem snim OP :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    KORAL: zajimavy no ja bych asi jen spis cumel co to je za debyla :-D
    KORAL
    KORAL --- ---
    CUZMAN: jsou tam hluchá místa, není problém je hned najít ;-) A není to o tom, že bys to sundal sám, ale mužeš tam takto prudit, pokud má team převahu a nebo na začátku trochu soupeře rozhodit, že tohle je vubec možné :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam