• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vymyslel jsem nam awesome kombo pojedeme tyrael + uther.

    tyrael si vezme ultimatku, ze team je nesmrtelnej a uther si vezme ultimatku, ze tyrael je nesmrtelnej a vsichni budeme nesmrtelni a vsechno vyhrajeme :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: ja myslel ze ty ses top class zeratul :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    + jeste to D hazet tesne po autoattacku, aby resetovalo AA cooldown a maximalizovalo damage :)

    nezda se ale je u nej hodne klikani :) + mit prehled o ghulech, zezacatku je hodne overwhelming
    KORAL
    KORAL --- ---
    STAROJDA: Ano to "D" je hrozný nezvyk :-) Jak ho má jen pár hrdinů, snadno se na něj zapomíná.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: souhlasi s mymi pocity )
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem si dodělal daily quest za warriora zkusil Arthase - ono to s ním půjde, jen člověk musí stíhat všechno mačkat :)

    1) nezapomínat na D, má cooldown 12 sekund a je to zásadní skill
    2) v bitce stíhat sesílat všechny kouzla - Q, W i envenom
    3) ultinu házet včas, aby se stihly požrat všechny ghoulové
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Pokud nekdo je into the streams a zajima ho high level zeratul gameplay, tak tady borec:

    Twitch
    http://www.twitch.tv/umadibet

    Streamuje hrozne malo, neda se to sledovat zpetne a je extremne toxickej, ale hraje ho fakt dobre okolo 4K ratingu. Jakoze fakt dobre.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jestli nerfnou zeracoola, tak mainuju vallu :p multishot build ftw!
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Coming Soon: Hero League and Draft Mode
    http://us.battle.net/heroes/en/blog/17345415
    MEKKZ
    MEKKZ --- ---
    Kdybych byl vic online, tak vam uthera nebo toho stromovouse zahraju ;) ja rad support, protoze maji treba stuny nebo nejake zpomalovani.

    btw envenom je prima kdyz si nekdo myslí ze ti zdrhne s par HP, nezdrhne :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ted mam na mysli ten malej basic attack damage muradina..
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    KORAL: tak hura, konecne si to uznal :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Dle mě právě ta jeho ultimátka vyhrála většinu team fajtu. Jak jsem psal, nemohl jsem používat skilly. Takže žádný uskočení a zastunování a rozdávání DMG skillem.

    Tady máš pravdu, že basic utokem Muradin moc DMG nedává :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Taky se supporty vubec nemam problem... ale ted spis z casoveho hlediska nestiham hrat :(
    Ale o vikendu si s Vami opet rad zahraji... Brightwing uz se dlouho nikam neproletel :-D
    DIOM
    DIOM --- ---
    já ty supporty klidně zahraju..kein problem
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    no me arthas taky nejak extra nebavil... ale co bych pro smecku neudelal, zkusim ho nejak nadrit :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: nojo no, hraju většinou, když prcek spí a žena se odebere do koupelny - tj nejdřív v 9, ale spíš pozdějc :). Ale až bude ranked, tak ženě vysvětlím, jak je strašně důležitý, abych ten a ten den hrál už od osmi a to snad projde. Už dávno si zvykla na to, že má doma pařana :). Argument: nechodím do hospod a jsem furt doma :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    KORAL: Ten silence mel malfurion jako AOE ultimatku tusim.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: Ne, momentalne nemame lidi, aby jsme zvladli zahrat vsechno v tom compu :)

    A ano, doted jsi jedinnej uther ke kterymu mame pristup (pominuli fakt, ze zacinas hrat, kdyz ja jsem v pyzamu vycuranej a cistim si zuby).

    Ciste hrace, ktereho by bavili hlavne supporti a umel jich par na vybere jeste nemame.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Nad utherem sem uvažoval, asi si ho tedy vezmu jako dalšího adepta na LvL 10 a naučit se za něho.

    Jinak dle mě má Muradit dmg, jen na to musí jet talnty. Co se né vždy děje. další problém včerejší mapy, byl ten, že mě stále mutovali a á nemohl používat skilly (stun).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam