• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ten drb tam nevidím :). To spíš je jen přání, ať to zůstane jen Diablovi a Murkymu jako unikátní skill.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Resurgence of the Storm

    This Talent has been removed from the game.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Dnes jsem dostal info, jaký jsem dostal prémie za 2014 - takže si rozhodně koupím dáreček v podobě Vampire hunter setu pro Vallu :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---

    kdy pobezi Beta v EU?

    7 hlasy od 7 respondentů

      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      KORAL: how shocking :)
      KORAL
      KORAL --- ---
      Sleduju stream na twitch a zatím se nedaří nalogovat lidem.
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      Tak amíci už stahují 900mb patch. Snad budou brzo patch notes.
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: já zkouším oCam, kterej je free. Ten jsme objevili v práci když jsme hledali něco zadáčo na grabnutí našich starých flashových videí. Nemá to žádný zázračný funkce, ale mě to dostačuje, sic stejně mám shit mikrofon a tak. Zatím mi to blbne, protože nepochopí že si hra změní rozlišení desktopu. Takže další pokus ještě vyladím.

      Na editaci, až jí začnu dělat si asi sosnu soft, co taky chcem použít v práci. Aspoň se s tím naučím.
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      a v cem to nahravas? ja stahnul trial Camtasia Studio a prislo mi to takovy celkem intuitivni vsechno.. vcetne legendarniho prvniho videa, ktery sem nahral vcetne provozu na TSku a kdyz sme si to pak pousteli, tak vsichni reagovali na ty nahrany dialogy a myslim ze si vsichni hodne solidne popovidali :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      STAROJDA: no jsem ted trochu v utlumu, padz ty srajdy co sem zatim vyprodukoval za moc nestaly abych se hrnul do neceho dalsiho.. ale pokud pride nejaky impuls nebo tvurci naraz, tak zase neco nahraju :)
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      Jinak Saluso, zkoušel jsem si nahrávat replay do videa i s komentem a ono to není jen tak. Teda hlavně z technickýho hlediska. Zjistil jsem, že mi nedělá problém kecat o hře, ale vyladit mikrofon, video, ovládání replay atd, to je jiná :D.

      Každopádně asi začnu komentovat svoje replaye a naše replaye hlavně z důvodu, abych se naučil ze svých chyb. To jsem chtěl dělat i u Doty, ale nakonec jsem to nerealizoval.

      Tak doufám že svoje video aktivity taky rozšíříš, ať se můžeme nějak obohacovat :).
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      normalne to jde ted pustit a je tam porad alfa.. v novy rotaci sem zahlid Tyraela, Reghara a Illidana..
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      Jo já jsem blbej, ono je teprve 13týho, ne 14týho :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      ja bych to videl klasicky na zitrejsi maintenance a pak ze to celej den nepojede :)
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      Tak co vy nepracující/nestudující, už jede beta? Do 11ti měl být výpadek a pak už to má jet, ne?
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      neni to prani, je to primo Prediction - Or predict, to declare or tell in advance; prophecy; foretell :)

      ja bych taky byl pro, at se to da pryc, je to pro sraby :)
      SALUSA_SECUNDUS
      SALUSA_SECUNDUS --- ---
      STAROJDA
      STAROJDA --- ---
      SALUSA_SECUNDUS: ten drb tam nevidím :). To spíš je jen přání, ať to zůstane jen Diablovi a Murkymu jako unikátní skill.

      Každopádně souhlasím s DIOMem - pro mě za mě. Mě je celkem jedno, co s hrou Blizzard udělá. Když jí zkurvěj, tak to přestanu hrát a je to :).
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam