• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to asi tak bude..na druhou stranu ti to pořád dává tobě rovné spoluhráče dle nějakého skrytého bodování..jsem včera na streamu viděl hned první ranked hru Zuny a proti němu byla parta stejně ostrých hochů s top MMR jako je on sám (LiquidSheth třeba)..žádní random nazdárci..takže bych řekl, že jsou jedny body ofiko a druhý body někde ve hře
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: na redditu pisou, ze ten ranking system je hrozne jednoduse udelanej, ze pocet pointu na ziskani ranku je porad stejnej a ze za vyhru se na jakymkoliv ranku dava +200 a za prohru -60.. lidi tam na to nadavaj, ze jako wtf! :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    STAROJDA: Já s tím nesouhlasím :) Uther ho převálcoval díky healu :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: uz to s nim resim, ale prej mu hra pokazde ukazala +200 bodu.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak jo, graywolf uz to tam ma a MMR jede odznova od 1700.. takze podle me tedka akorat resi jak to nove zobrazit, ze vlastne nebude jedno MMR, ale budou zvlast pro quick, hero a team ranked..

    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: nojo, když nemá damage :). Koulí kuličku a Uther ho umlátí :D
    KORAL
    KORAL --- ---
    Sem nevěřil, že s ním zaženu Muradina ... no povedlo, se chudák nevěděl, co má dělat :)
    KORAL
    KORAL --- ---
    První ranked bylo až moc lehke. nepřátelský tem sme roznesli během 15 minut.
    Druhá hra byla o dost těžší, tady už byulo vidět, že lidi už cí vo mají dělat. Ale nakonec sme taky vyhráli. Ten Uther je hrozná mrcha s tím stunem a healem :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak to uz mas super naskok pred nama :) a jak ste hrali, bylo nejak poznat, ze uz to lidi trochu umi?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Tak první HERO LEAGUE je zamnou. Uzavřel jsem ho vítězstvím, za což jsem inkasoval 200 ranked bodů a "RANK" mi padl z 50 na 49.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: super, to jsem potřeboval vědět... Už abych byl doma. Zkusím se šetřit, abych vydržel do noci a mohl pařit až bude žena spát :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    TRUMPETKA: uaaaaaaaa!
    TRUMPETKA
    TRUMPETKA --- ---
    Stitches want to play :)
    (ukradeno z gifek)

    KORAL
    KORAL --- ---
    STAROJDA: Sleva je jen na skiny pro Vampire Vallu a Crow Prince Arthas. Pro nikoho jiného.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: spíš mi řekni, jestli už jsou ty slevy v shopu. Nutně musím mít setík pro Vallu - v bílé barvě na bílým vlkovi to bude náser.
    KORAL
    KORAL --- ---
    Ale cena 15k zlatých je fakt síla za Thralla. Myslím, že to za něj zatím dávat nebudu :-)
    Počkám si na free rotaci a nejdřív si ho odzkouším. Co jsem koukal včera na streamy, tak není potřeba se do něj hnát za každou cenu.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    MAGE: asi bude postupně, ve vlnách. Má přijít 15x víc hráčů než je teď a to určitě nechtějí povolit najednou :). Takže průběžně koukat do launcheru, jestli jde hrát (na e-mail není spoleh).
    MAGE
    MAGE --- ---
    Chci se zeptat jestli už zvali do bety další lidi?
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hned nahoře je pruh s možností pozvánky do party :-)

    KORAL
    KORAL --- ---
    No tak, šup z práce domu, školu nechat za dveřma a jedeme :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja vcera koukal po streamech taky jenom na samy solisty, tak nevim jak se to dela v grupe, tak bych ocekaval, ze nejak stejne :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam