• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Nejak nacheatovany ten MM je.

    Borci co jsou master atd maji treba 6:6, ted koukam dalsi a 13:9.

    Neni to, ze by na zacatku pubstompovali plebs, nez se to protridi.

    A nebo dostavaj tak hrozny spoluhrace, ze to nezachrani :D

    Solo Q.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Chtelo by to nejakej nyx rank 1 zavod :p
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Jinak ranked mod super, nova mapa parada :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    TOMMY_ZLEE: Lost Vikings by meli byt tedka na rade, ale mam z nich smiseny pocity. Pak by mela byt tusim Sylvannas.

    Myslim, ze thrallem jsi neprohloupil, krome toho, ze jsi promenil penize na gold v nejvyhodnejsim pomeru, tak vypada, ze je batshit OP, takze enjoy :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    TOMMY_ZLEE: Dire wolfa, Jainu, kapitan america skin na raytarda a samuraj skin pro zeracoola. Jo a jeden stimpack.

    Lituju jen ty jainy, zbytecne sem se nechal nahypovat :) Stimpack byl jednorazovy experiment.

    Skiny OK pro radost na oblibeny hrdiny, ale nejlepsi buy byl direwolf, protoze smecka pico :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    Jinak koupili jste už někdo něco za eura? Já jsem dnes, potom co jsem zjistil, že za Thralla chtějí 15k goldů neodolal a koupil ho. A jako bonus jsem dostal Wonder Billie mount :D což jsem vůbec nevěděl, že dostanu, když něco koupim :D

    A nevíte někdo, kdy budou available Lost Vikings? Já jsem čekal, že už to bude teď s Thrallem a ono nic.. :(
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    YASHAMARU: co sem čet na blizzu, tak by to mělo bejt za leave z queue. Za leave ze hry se ti prej samo o sobě nestrhne nic a budeš bodově ohodnocen podle toho, jak dopadl zbytek tvého týmu v té hře (tzn momentálně asi +200 za win, nebo -60 za defeat).
    DIOM
    DIOM --- ---
    TOMMY_ZLEE: pevně věřím, že to časem bude vidět a bude i nějaký ladder, páč jinak jim to lidi přestanou hrát :)
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    DIOM: to pak teda taky fakt nechápu, naco ten rank je, když neni vidět a neni ani pro match making. Jedině mě napadá, že třeba pozdějc budou nějaký ligy, jako třeba ve stařeně.
    TOMMY_ZLEE
    TOMMY_ZLEE --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: No já jsem dal kolem osmý večer (hned jak jsem se probudil :D) 2 hry, a první jsme dostali strašně naprdel - já s rankem 50 jsem pickoval poslední a zbyl na mě furion proti uther, nova, valla, stiches a tyrael.. navíc v týmu nějaký total nabs, takže fail jak prase. Druhá hra ale lepší a povodili jsme je celkem :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem hned doma stáhl patch a naběhl do hry, abych si koupil ten set pro Vallu. A když to furt nešlo, tak sem si uvědomil, že vejplata příjde asi až zítra nebo pozítří a na účtě je sucho ;(
    KORAL
    KORAL --- ---
    Bilance : staré mapy 2 výhry. Nová mapa 2 prohry. lidi ji neumí a koukají na uvodní demo přímo v mapě místo aby ho preskocili a sli hrát :_)
    DIOM
    DIOM --- ---
    YASHAMARU: náhoda to nebyla určitě..on je skoro všechny znal, tj. se s nimi pořád dokola potkával ve versus hraní, kde se jelo podle skrytého MMR
    KORAL
    KORAL --- ---
    Hele nevím, já mám za sebou 2 hry. První hra byla Easy, druhá hra byla tvrdší. Třetí hra byl propadák ... team nevěděl co má dělat, lidi se neorientovali ...
    Nejsem si jist, jestli ten matchmaking je zmaklej a podle 5 her to poznaj, když hra není o jedinci, ale o teamu a když chytněš 2 nezkušené hráče a proti sobě dva zkušené, tak ti nepomůže nic ... :)
    Ted to bylo právě vidět při té 3 hře. 3 lidi věděli od nás co mají dělat, dva se absolutně neorientovali a nechodili do fajtu, nezabírali shrajny, no projeli jsme to samo :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: blbe sem te precet, hnedka prvni hru proti sobe jo. tak to by byla moc velka nahoda :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ja se v nasledujicich dnech budu bavit hlavne tim, jak lidi co picovali do hotslogs a predpovidali jejich konec budou nejvic potichu a potaji tam budou chodit :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    No jako po 500 hrach musis zapomenout jaky mas body, kdyz ti to akorad hlasi + a - po hre a nikde celkovej vysledek, tak moc nechapu, proc tam ty body vubec jsou, jestli se nikde neukazuji.

    Taky ty body ztracis kdyz leavnes, ted nevim presne jestli z queue nebo ze hry, ale 300 bodu za neco ztratis.

    Takze ty body asi nebudou uplne ukazovat skill, tim ze neco dodgenes a jses za to potrestan se ti skill asi nesnizi :)

    Ohledne tech borcu. Uz jim to tam den bezi. Podle me lidi co proste vyhrali prvnich 10 her ted hraji proti sobe.

    Blizzardi maji ten matchmaking zmaklej ze staru a behem 5 her celkem presne poznaji kam kdo patri.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a je taky pravda, ze ty ranky nejsou videt, ani u lidi co mas ve friend-listu? to uz je hodne WTF kdyz se clovek nemuze ani pomerit :) a skryty MMR je fajn, ani bych se moc nedivil, kdyby progameri byli internej nejak oflagovany aby je to prioritne davalo k sobe :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to asi tak bude..na druhou stranu ti to pořád dává tobě rovné spoluhráče dle nějakého skrytého bodování..jsem včera na streamu viděl hned první ranked hru Zuny a proti němu byla parta stejně ostrých hochů s top MMR jako je on sám (LiquidSheth třeba)..žádní random nazdárci..takže bych řekl, že jsou jedny body ofiko a druhý body někde ve hře
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam