• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    a kolik to stoji? battle.net blocked..
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Pokud nekdo ceka na access treba 2 roky, tak je asi rad, ze to muze koupit.
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: lucky us..ukazoval jsem to polovičce, ale ohrnula nosík..moc drahý prý :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DIOM: a lidi kupujou a ani proti tomu není moc rage... Tak hlavně že my tam jsme už od alphy a můžeme pařit do úmoru :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    jo..tak beta už se dá koupit..Blizzardi se toho opravdu nebojí :)

    https://eu.battle.net/shop/en/product/heroes-of-the-storm-founders-pack
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: jj Khaldor - má tělo i přízvuk skoro jak Schwarzenegger :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: to tak zvatla khaldor ze? :( ja jsem v aj tolerantni a spousta akcentu se mi libi, ale jeho neni jeden z nich :))
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    STAROJDA: pardon za "pěkná". Je to mazec :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Pěkná hra, kde byl picknutej i Thrall. Pojdmě se učit od profíků :)

    EPIC Team Dignitas match on Dragon Shire - Heroes of the Storm
    https://www.youtube.com/watch?v=i3FcE1f-Eig
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: s loss streakama kupodivu pomohlo nehrát s angry děckama co hlásej, že neumim hrát a sami maj s assassinem nejmenší hero dmg na mapě. Takže spíš ať si oni čtou tyhle fundamenty :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: Nemusis, ale treba by ti to pomohlo s 9 loss streakama ;P

    Vtipky stranou, ja to vetsinou proskimmuju, ono se to hodne opakuje, tak to nema cenu podrobne zkoumat, ale sem tam narazim na neco, co jsem jeste neznal, nebo jinej nazor na vec.

    Zrovna pre pick your hero automaticky spoustu lidi nenapadne, ale dela to zazraky.

    Pokud ti to vadi, tak to necti, ostatne to neni pro tebe, ale pro novy hrace, kteri porad budou a porad to budou potrebovat jako sul.

    Tipy jsou dobry, jen mi trochu chybi tema, se kterym si myslim, ze ma spousta lidi problem a sice kdy bojovat a jak hrat, kdyz je team ahead a jak hral, kdyz je team behind.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: no stale to neni nic platny, takze toho aby lidi byli pozitivni a komunikovali konstruktivne co a jak udelat neni nikdy dost.. vcera jsem diky tomuhle pristupu, kdyz sem umlcel klasicky prudice, co psali od paty minuty gg ze to mame prohrany kvuli abaturovi (uz v lobby ho samozrejme ostatni premlouvali, at ho nebere, ze no skill a podobny modely) a vsechny ty omfg are you retard etc., podarilo otocit koncentrovanym vykonem prohranou hru.. jasne, byla to klika, ale mohli sme vsichni zacit na sebe picovat, kdo udelal kolik damage a tak.. takze jsem si to dovolil v ty euforii sem hodit, kdyz to tak pekne shrnuje to, jak bych chtel aby to fungovalo
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: mě už tyto rady začínají vadit, pořád dokola to samé. No ale co, číst to nemusím :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Hero League Solo Tips : heroesofthestorm
    http://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/2su9o3/hero_league_solo_tips/
    vytesat do kamene.. a dneska uz dam pokoj s redditem :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak aby to davalo smysl, to uz je dalsi level, zatim sem jenom u toho dozvedet se, jak to funguje :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    moc to smysl nedává (proč být penalizován, když konečně vyhrávám), ale asi to tak bude
    KORAL
    KORAL --- ---
    hm ... je to asi pravda, když jsem pár her prohrál, tak jsem najednou i za výhru začal dostávat mín bodu, třeba 186.
    Pak jsem to ale srovnala a začal vyhrávat a srovnal balanc a opět dostávám 200 bodu za výhru.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    We had a horrible losing streak and went down to 140 points for a win. 3 wins in a row later and it was back at 200. Keep winning consistently and you will go up.

    takze je to asi jasny, za losing streak clovek krome toho ze je nasranej a rozmlati vsechno kolem dostane este "pokutu" :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ale zatim nejvetsi smysl to dava kdyz se clovek na ten rank diva jako na dvojciferny MMR..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam