• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Update Regarding Thrall and Patch Notes - Forums - Heroes of the Storm
    http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/16284119295

    dik elemente :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja jsem v tom svem rannim prispevku zapomnel pripsat, na co jsem prisel :)

    Thrall: (tested)
    Frostwolf : (49 +36 per lvl) => (60 +23 per lvl)
    reduced chain lightning dmg (-2 per lvl)


    udajne to uz Blizzard potvrdil, ze to zapomneli dat do patch notes, zkusim najit relevantni link vecer..
    KORAL
    KORAL --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: jj máš pravdu, přišel mi slabší a nejden v čerejší hře co jsme jeli. Hrál jsem pak proti nemu ještě jednu hru a byl jsem na lajně proti němu a ještě jednomu sám s Vallou a oba sem je v klidu zaháněl do jejich base a oni mi ani moc neubližovali.

    bylo to divné a říkal jsem si, že jsou to bud nuubicí a nebo oslabení thralla. A asi to očividně bylo to druhé.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    po vcerejsi super hre (ironie) jsem zacal zjistovat co se to stalo s Thrallem, protoze mi to vrtalo hlavou ze mi prisel nejakej slabsi.. v patchnotech je jedina zmena, a sice ze prisel o battle momentum, ale pride mi, ze se i min healuje a celkove nejak oslabil.. poor Thrall
    DIOM
    DIOM --- ---
    PELENDUR: tak mne napadá..nemáš jen ikonku na bnetu? protože tu tam teď mají všichni, ale to neznamená, že mají přístup do hry
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    PELENDUR: Neni uplne jasne z tve otazky, kde presne je problem, alespon teda ne me takhle po ranu, ale zkusim.

    Stahnes blizzardi battlenet applikaci, vyberes heroes of the storm, das install a pak das play?
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    hehe - dneska jsem dostal pozvánku do closed bety... A narazil jsem na první dummy question - jak kua začnu hrát? ani za boha se mě nechce pustit žádná hra ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hned me napadlo, ze by mela prijit do hry nejaka postava Priesta a ten by mel jako ultimatku mind-control s tim, ze by samozrejme mohl davat dmg vlastnim :))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: tak je to random obrazek z netu, tak uvidime jaka bude realita... ale Ecko je fakt bozi :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: neměla mít "Black arrow" jako trait, kterej silencoval nepřátele? To tak bylo hodně dlouho. Teď to vypadá, že z toho je skill shot na hrdiny (no proč ne).
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Ha ha tak Sylvanas... Že by můj hero č 2? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    DIOM: Me se libi, zalezi jaky bude mit cisla a talenty. Mozna bude meh jako jaina a nebo bude jeden patch op jako thrall nebot ted lost vikings, to se uvidi.

    To E mi prijde fakt divny, ale originalni, to jsem jeste v zadny mobe nevidel takovouhle hricku. Zajimave, ze tam nedali proste nejakej kratkej fear effect, ale dali tam takovejhle vtipek.

    No urcite ji koupim asap :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    jinak ta Sylvanas mi takhle na papíře přijde hrozně přepálená
    DIOM
    DIOM --- ---
    VINNIECFC: jak říká Salusa..a hlavně hraj pokud možno za všechny postavy, abys měl představu co na tebe pak můžou hrát protihráči a co čekat od spoluhráčů
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    VINNIECFC: je tam docela dobrej tutorial na zacatku a pak si dej hodne her v coopu abys zjistil o co jde.. nejlepsi guide je zkusit si to sam :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    už teď jí nenávidím :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to Ecko :DDDDD s tim bude hodne zabavy
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    sylvanas hype!

    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: hmm, no vcera je fakt ze jsem zaznamenal par killu nucenych tanecniku, takze mozna ze je tahle ulti fakt nedocenena.. no stoji jestli si to dobre pamatuju 2000 tak mu mozna dam sanci :)
    VINNIECFC
    VINNIECFC --- ---
    zdar hosi, dnes som si konecne "ulovil" beta access na HOTS. Neviete o nejakom overenom Guide pre tuto hru? Diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam