• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    pings smart me dumb :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol, a ja sem zvyklej mackat v a klik a prudkej pohyb dolu :)))
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Vcko staci zmacknout bez kliknuti.. oblibenej error je mackat V misto B (hearthstone) protoze sou ty kurvy hned vedle sebe :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    G + click na cokoliv = smart ping
    V + click = ústup
    BLACKSOURCE
    BLACKSOURCE --- ---
    Je někde návod na ty pingy? :-) Přišel jsem jen na ten co je vpravo dole u minimapy. :-)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    regroup at je asi ten zakladni ping, ale nejsem si jistej, jestli to tak lidi berou.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ja se tesim na all mute. ta hra ma genialni pingy a neni potreba nic psat.

    jedine co mi chybi je ping: regroup at location. v podstate jedinny co pisu do chatu je cas od casu 2gether nebo group up/regroup.

    kdokoli potrebuje nejaky delsi vysvetlovani je stejne ztracenej pripad, uprostred hry neni cas nekomu vysvetlovat takticke finessy.

    stejne se u ty hry naseru jedine kdyz jsem prednasranej uz z neceho jinyho v realu, to vim, ze bych nemel hrat anyway. a nebo kdyz do me nekdo zacne ryt a nemam zrovna naladu na neci bullshit. takze mute all a nazdar.
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    STAROJDA: mam pocit, ze o to vic nahoru je to pak v alli teamu :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Nezapomeňte, že nejde chatovat s nepřátelským týmem. To je 50% či i víc flamů dolů ;)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ale mozna mam jen PTSD z lolka :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SORAN92: je to dost subjektivni, ale kdyz to srovnam s lolkem, tak je hots nedelni skola. pravdepodobne se to bude horsit, jak pribyde vic a vic lidi + lidi to budou umet lepe lepe a budou to davat novackum sezrat, ale prijde mi, ze komunita je celkem laskyplna na moba zanr.
    DIOM
    DIOM --- ---
    nejlepší je vždycky sledovat jak se to láme :) ..přátelská atmoška a teamový duch z draftu se kolikrát vypaří během prvních pěti minut a nastane pekelný shitstorm, doprovázený nadávkami a výhrůžkami reportem..ne vždycky, ale dost často na to, abych ocenil automute, který bude v příštím patchi :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    SORAN92: no hejtů si užiješ do sytosti :D
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    YASHAMARU: Tak nějak obecně chování lidí během hrani, projev, když se nedaří, týmová spolupráce,... Přece jen mi chvíli potřvá než se na tu 30 dohrabu, tak jestli je na co se těšit :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SORAN92: ja jsem presel z lolka a chtel bych ti odpovedet, ale nerozumim otazce :D lisi se to tim, ze jedno je lol a druhy hots? :) co presne te zajima.
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    STAROJDA: mě docela zajmá jak se tady liší rankedy od lolka :D v tý hratelnosti je to podstatně znát, i když je hezký srovnání některých hrdinů (jak si jsou náramně podobný schopnostma) :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    SORAN92: no je to nastavený tak, abys prostě měl pořád nutkání tahat z kapsy peněženku :) ..ale dá se
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SORAN92: já vydělával hlavně přes daily questy a pak těch 500zl ta level 5 hrdiny. To šlo docela dost a všech 11 hrdinů jsem si koupil za zlato v rozumném čase. Takže stačí jen trochu trpělivosti :)
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    DIOM: já vím, ale na mě to leze pořád pomalu...budu muset víc pařit :D :D :D
    DIOM
    DIOM --- ---
    SORAN92: goldy nasekáš za levely a expení postav
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam