• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    Heroes of the Storm Global Championship: http://us.heroesofthestorm.com/esports/en/ - RIP
    Novinkama a hero guidy https://www.icy-veins.com/heroes//
    Statistiky z replayu: https://www.hotslogs.com/
    Informace o mapach a hrdinech: http://www.nexusmaster.com/
    rozbalit záhlaví
    DIOM
    DIOM --- ---
    CUZMAN: jj..tobě jsme to zakázali :p
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Ja :´-(
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    je ještě někdo, kdo vlastně nemá přístup do bety?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Viz poslední díl Townhall Heroes - pokud nebude mít úplně mizerný statistiky, tak bude podobně OP, jako byl Thrall před posledním tajným nerfem... Škoda že to tak není obecně (víc OP hrdinů), ale naopak se všichni průběžně nerfujou. Ale tak to nosím dříví do lesa, to už dávno víme.
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    YASHAMARU: Nebylo by to špatný, docela se na ní těším :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    tak co je sylvanas week nebo ne
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ICARUS: jestli budou sledovat soucasny trend tak mu bud nic neudelaji a nebo ho uplne zkropli :D
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YASHAMARU: docela by me zajimalo, jaky nerf dostane. Idealni by bylo, kdyby mu bud zvedli cd na Ecku, nebo snizili jeho trvani tak o 0.5s - snizi se mu survivabilita, ale sila zustane stejna, takze bude porad hratelny - jen je treba si davat vic pozor, nez tam skocim.

    Jenze se bavime o blizzardu. Takze ocekavam plosny snizeni damage na murky level.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    lol at illidan v bronze win rate 45% a 14 misto a pak se to postupne zveda az po masters kde ma 67% jako nejuspesnejsi.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Muj oblibenej hearthstone streamer je zas ex magic the gathering cheater :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    No je to divocina :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    blizzard beverly hills :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ICARUS: OK, ja jsem slysel uz nekolikrat z ruznych zdroju, ze v lol nebyl moc oblibenej, ale nikdy me to nejak extra nezajimalo, abych patral po tom proc. Ja ho znam az z Hots streamu a asi bych tezko hledal informativnejsi stream.

    To, ze hots nikdo nestreamuje jsem psal a taky si myslim, ze se to zlepsi, az se ta hra releasne. Vubec jsem teda nevedel, ze by streamoval Destiny jeste nikdy jsem ho online snad nevidel.

    Ja koukam na dost random lidi, musi hrat solo nebo max duo que (takze nejsou carried teamem) a byt na urovni high masters a musi hrat moje oblibene role. Koukam casto umadibet a tinkara a oba jsou extremne toxic zmrdi a ani nekomentuji, krome toho kdyz flamuji team, ale proste vidim, ze jsou mechanicky dobri a da se odkoukat spousta veci.

    Osobne doufam, ze Grubby a Bob budou na topu streamovani, protoze mi prijde, ze jsou docela dobre rolemodel pro deti.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    YASHAMARU: v lol se proslavil tim, ze se nakybloval do jinak solidniho tymu. nasledne zacal neuveritelne feedovat a hrat uplnou tuzku a bylo videt ze je o nekolik urovni niz nez vsichni ostatni. To trvalo nekolik mesicu. Pak se chlapec rozhodl ze ho teda ta pozice nebavi a pujde delat junglera, takze vystridal jednoho z nejlepsich jungleru te doby, protoze jeho bracha byl trener. Nasledne z ligy vypadli, coz byla skoda hlavne pro ty ostatni hrace, kteri vubec nebyli spatni a potencial meli. tl;dr jak nepotismus a pokrytectvi znicili karieru dalsim ctyrem hracum.
    Osobne ho z techto duvodu nemam vubec rad. Podle me se na spicce streamovani udrzi jen do te doby, nez se HotS stane mainstream a prijde tam nova krev, popripade prebehlici z jinych her. Vem si, kdo dneska streamuje hots? Grubby a Destiny jsou sc2 profici, Guardsman Bob je zkrachovalej enterpreneur a Khaldor ma vyhodu stabilni playerbase. Zbytek je noname.
    DIOM
    DIOM --- ---
    PELENDUR: já ho neznal, až do doby co se s svým teamem vyhrál turnaj na Blizzconu
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    PELENDUR: ja ho nesledoval v lol, takze o nem nic nevim.

    v hots je celkem znamej, protoze kvalitni streamery spocitas na prstech jedne ruky a jeste ti zustane par prstu mezera.
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    YASHAMARU: hehe tak zunu vyhodili z LCS (liga mistrů v LoL) a on hned naskočí do hypetrainu v HoTS? :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Tier 1 a 2 povazuje zuna za "OP" s tim, ze tier 1 jsou picky, ktere bezpecne funguji v jakemkoli teamu a tier 2 vyzaduji specifickej team okolo sebe.
    DIOM
    DIOM --- ---
    SORAN92: to je osobní hitparáda postav jednoho z top pro-gamerů
    SORAN92
    SORAN92 --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to je co, jak se často jednotlivý postavy hrajou nebo podle síly?
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hm, Arthas stale v shit Tieru.. http://heroesofthestorm.github.io/zuna-tierlist

    me ale nepride tak spatnej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam