• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    imo je nejdulezitejsi pokusit se delat vsechny daily questy. i kdyz clovek nema moc casu, tak aspon obden to nejak inteligentne bouchat. casto se ruzne prekryvaji a v coopu to ma clovek za chvilku splneny.

    vychazi to, ze za mesic si z daily clovek nasetri na jednoho hrdinu za 10K a zbude mu cca 900 goldu do priste.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    :)) presne tak, xp jsou ti od urcityho bodu k nicemu, nevim jak na tom jses, ale jakmile se dostanez za bod, kdy vycucas ze vsech hrdinu 500 za lvl 5, tak uz XP nepotrebujes. account lvl 40 mas taky za chvili a pak ti jsou expy ukradeny. a oboji mas za chvilku at uz s boostem nebo bez. spis ses omezenej tim co je zrovna ve free rotaci nez cimkoli jinym.
    DIOM
    DIOM --- ---
    HOUMI: to je něco, co už nepotřebujeme :P
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    YASHAMARU: seriously ? double xp je docela znat :P
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ten stimpack vas nemusi mrzet, to zas neni takovej zazrak.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    No já to mám zas tak, že jsem čekal na spuštění až budu mít víc času. Jenže hra se mi teď pokaždý sekne, když přecvaknu na Play stránku. Takže nemůžu hrát a stimpack si vesele běží.

    Tak snad to opraví aspoň v dalším patchi. Stimpack nebude, ale kua já si chci aspoň zahrát :(
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Biju se do hlavy... Zapomněl jsem si zjistit jak je to s tim stimpackem a vlezl jsem včera do hry na jednu hru... :)
    Samozřejmě se aktivoval místo abych čekal na další víkend... Tak se mi to teď vycuca jen tak do vzduchu :/
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    murky a gazlowe porad v nemilosti u Zuny :)

    C9 Zuna's Tier List with Talent Builds for Heroes of the Storm
    http://heroesofthestorm.github.io/zuna-tierlist
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    LOFEEK42: taky tady už všichni klíče máme a viditelně je jich přebytek :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    v nicem, tady se akorat hrozne trolli :)
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    v cem je problem ze tady ty klice postnu?? Ja mel tuhle stranku booklou jeste pred tim nez me osobne klic prisel a dneska bych za to byl rad. Ne kazdy ma takove stesti
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: poslal jsem ti zpravu, dik
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    nemam rad koprovou omacku, detaily v poste
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Cuz nemam zadny klice navic, kdyztak posta...
    KORAL
    KORAL --- ---
    Taktéž dorazily klíče na HOTS :)
    Kdyžtak pošta.
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    zdarec, mam volny klice na hots.. posta
    HOUMI
    HOUMI --- ---
    hmm koukam ze to docela predelali a vylepsili co jsem tam byl naposled :) jen me stve ze se mi zapnul stimpack za 10lvl ... ted abych to hral :D
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    kdyby nekdo chtel mam 4 klice do hots kdyztak posta
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    No konečně někdo zpracoval něco takovéhoto:

    HOTS Hero Attributes (Patch: 24 March 2015)
    https://docs.google.com/...-MOb_tkVReSLyHt3MkvgX0x2RLHgiyV5o0q7E/htmlview?usp=sharing&pli=1&sle=true
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo uz nad ranem to nejak blblo, mel jsem takovy okamzicky nekolikaminutovy, kdy me to uplne vykoplo, ale stejne sme nakonec vechno vyhrali :))

    a apparently se to deje vsem bez rozdilu, protoze porad to stridave nekomu psalo, ze je mimo, takze to bylo jako na hokeji trosku..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam