• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Ale nejvíc chci asi Deckarda Caina, moje nej postava z Diabla.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    Já to teda hraju tak necelé dva měsíce. Takže mě to ještě hodně baví + hraju s přáteli. Ale už chci víc hrdinů. Je jasný, že jich tam asi bude mraky. Ale už aby tam byl třeba Baal nebo Mannoroth. :D Z toho výběru hrdinů z různých příběhů to má hrozný potenciál.
    DIOM
    DIOM --- ---
    no měli jsme partičku, nějak se nám to zaseklo a teď už nás to asi nebaví..já to pustil v pátek, dal dvě hry..dostal na prdel a zase to vypnul..nebavilo mne to, ale tak nějak mno to i docela mrzelo, že už mi to moc nedává..sám sebe jsem viděl, že to budu drtit minimálně rok a nějak došla pára :|
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    HIDESPY: jo jak rikas kamaradi prestali hrat a samotnyho me to vubec vubec nebavi..
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    HIDESPY: dota se mi nezajedla po 2000 hrach na stejny mape :) Jak rikas v parte je to zabava donekonecna, solo uz me to tak netankuje.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    STAROJDA: To by mě právě zajímalo, jestli ta hra pak neomrzí. Jsem si říkal, že by právě neměla když na rozdíl od Doty či lolka má tolik map. Ale asi záleží na tom jestli hraje člověk sám či s kamarády. Nebo pak třeba v nějakém casual týmu.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    VICTIM81: však jo. On SALUSA_SECUNDUS mluví za ty, co už dávno 10 hrdinů (a víc mají) a naopak už se jim hra asi zajedla. Takže užívej tohle pionýrské období, to byla paráda ;)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    dbam aby zadny daily Q. neprisel na zmar. jeste ani zdaleka nemam 10 hrdinu na rankedy ktere pak chci zahrat. takze jeste dlouho budu farmit.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Já už si zas taky najdu čas skoro každej den ;)
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Každej den. :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    hraje se tahle hra jeste? :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: konecne neco novyho
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Heroes lama on Twitter: "Detailní pohled na dva chystané hridny. Kael'Thas vyjde co nevidět, Johanna (crusader) o něco později. http://t.co/2SKiKN85Ur"
    https://twitter.com/heroeslama/status/597010469161967616
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    STAROJDA: Nene :D chudák Valla. Rage initiated.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Dobrej zmrd ten Chen :D

    Gfycat - jiffier gifs through HTML5 Video Conversion. Fast, simple gif hosting without size limits.
    http://gfycat.com/DrearyScentedChipmunk
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    PELENDUR: Na té "vyhrál jsi tady máš odměnu" stránce je záložka Stats a v té vidíš staty jednotlivých lidí i s reportovacím tlačítkem.
    PELENDUR
    PELENDUR --- ---
    PEDROBEAR: jak se tam dá reportovat? nějak jsem na to nepřišel ještě ;)
    STILGAR
    STILGAR --- ---
    PEDROBEAR: Hm, toho rusáka znám.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    VICTIM81: LoL taky s dobou, kterou čekáš ve frontě snižuje nároky na "stejný skill" ve hře.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    PEDROBEAR: nekde jsem cetl ze po urcitem case cekani cca prave tech 5-6minut se MM "vypne"a proste to slozi tym z toho co je ve fronte bez ohledu na ranky jen aby se mohlo hrat. mozna to je tak kvuli tomu ze to je beta. a proste potrebujou data.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam