• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Podle me to neni nepodstatny, je to bezna praxe i v jinych mobach. Jen to neni v hots tak moc dulezity, aby se tim museli zabyvat zacatecnici, ale zkusenejsi hraci uz to muzou vyuzit.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    K te zajimave diskuzi dole. IMO to je mysleno tak, ze kdyz sem na lajne tak muj cil je nasat expy, to je jasny. Kdyz jsem na lajne sam, tak je to jeste next level, protoze muj cil je zaridit to tak, aby moji minioni pochcipali tak, aby se protivnik nestihl vratit. Takze mam na vyber nechat je se rozbit o jejich veze a nebo nechat je se rozbit co nejbliz u moji veze.

    Pointa je ta, ze kdyz je nekdo slaby pusher, tak nez je natlaci pod enemy vez, tak enemy stihne prijit. Proto se mu vyplati nepushovat a tim padem enemy musi urazit delsi vzdalenost a utece mu vic expu. V idealnim pripade musi dojit az pod moji vez.
    KORAL
    KORAL --- ---
    To celé o čem se tu bavíte je nepodstatné.

    Důvod:
    1. Záleží na složení hrdinů
    2. Záleží na mapě. třeba spider je hodně malá mapa, kde není problém se rychle přesouvat z lajny na lajnu.
    3. Záleží zdali proti Vám stojí jeden a nebo dva nepřátelští hrdinové.
    4. atd ... :-D

    Prostě tohle co tu probíráte je strašně, ale strašně málo vypovídající o hře. Je to hrubý, ale hodně hrubý návod na to, jak by to šlo hrát. A spíše, pokud se nad tím zamyslím, se to hodí proti AI, než lidem.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    HIDESPY: ad Uther - lepší házet špínu jen na hrdiny, který dobře znáš :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS:
    HIDESPY:

    Nutno chápat v kontextu! Nebojte se u toho trochu přemejšlet :). Jasně že to platí JEN TEHDY, kdy není na práci nic lepšího než soakovat XP. A přiznejme si - soakovat XP je dost důležité a zásadnější je snad jen teamfight a obecně late game hrátky.

    Já to beru jako upozornění na něco, čeho si budu všímat. Např. v Tomb of Spider Queen je docela oříšek pushovat lajnu, protože tím přiblížíš pavoučky k nepřátelům a ti si pak v klidu naberou diamanty. Tam je tady tato rada zas o něco cenější.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    dobre takze prakticky navod zni jak.. sedet na svoji pulce lajny a koukat? a jak dlouho, do lvl10, 15, celou hru? me to teda pride jako bullshit advice, ale mas pravdu, spatne jsem to na prvni precteni pochopil..
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    STAROJDA: Jéé on má to kladívko vlastně :/ *stud*


    STAROJDA: Napiš tam ještě, že když to někdo dělá tak taky ztrácí čas a svoje schopnosti, místo např. té lili by tam mohl být někdo jiný a ona by zatím mohla léčit na jiný lajně.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    HIDESPY: Uther je docela drsnej minion clearer, hlavně na vyšším lvl. Když hodí W na přicházející miniony (který jdou v radě), tak je všechny skoro sejme na jednu ránu
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: to není o tom, být na lajně, když tam není enemy. Ale o tom, že když nejseš dost dobrej minion killer (jako např lili), tak je dobrý neútočit na miniony vůbec. Protože malá damage pushne lajnu jen trochu a docílíš toho, že
    a) minioni se nedostanou tak blízko, aby brali ammo věžím
    b) minioni se ale dostanou tak blízko, že je může nepřítel v bezepčí sosnout

    Takže radši sedět na svojí půlce a nechat miniony mydlit se na stejném místě bez zbytečného pushování.
    HIDESPY
    HIDESPY --- ---
    STAROJDA: Lili zas tak špatná není si myslím, se svým serpentem a vírami dokáže dávat docela dobrý DMG minionům. :) Není perfektní, ale podle mě Uther je na to třeba mnohem horší.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    STAROJDA: to je balada o tom, ze se vyplati bejt na lajne, kdyz tam neni enemy a tim padem projit se svym trashem az ke core

    a ten limit je 140 znaku :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tohle ani nevim jak na 150 znaků napsat :), takže šup rovnou sem a překládejte si. Po delší době něco, co mi zatím nedošlo.

    Soaking lanes. Some heroes suck at laning (tyrande, lili). if an enemy is not in a lane, sometimes it is better to just sit there, rather than attacking. If you kill enemy minions, your minions will last longer. This is good if you can clear fast so they drain ammo, but if you clear slower than others, you are simply prolonging your minions lifespan by killing enemy minions (less damage against your minions). You can literally let minions duke it out, while you soak and an enemy can't. The enemy has to cover a little more distance in order to get the full wave, and If you push is slowly to their tower, it gives them more time to get there for the full load of XP.

    zdroj: http://www.reddit.com/...softhestorm/comments/36hzg7/just_hit_rank_1_all_soloq_and_wanted_to_share/
    R3SP
    R3SP --- ---
    STAROJDA: se mi zda ze si z toho vycucal: 10 prikazani Heroes :D jinak super napad s prekladem
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Tak jsem pár zajímavostí vycucal. Nic vyloženě nového, ale i sám sobě si to rád připomenu

    Heroes lama (@heroeslama) | Twitter
    https://twitter.com/heroeslama
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kdo si chce počíst, tak by mohlo stát za to tohle sáhodlouhé pojednání:

    Hero League 101
    http://www.teamliquid.net/forum/heroes/485714-hero-league-101

    Nějaké perly z toho hodím později na twitter, tak kdyžtak i tam ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    aha :)
    DIOM
    DIOM --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: hra o dvanácti mužích na kluzišti, kde góly dává Jágr ;)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    co to je hokej?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Teda ne že bych takovýhle sporty normálně sledoval, ale ukazoval jsem prckovi i něco jinýho než e-sport :)
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: překvapivě koukám na hokej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam