• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    co jsem hrá lvčera pár her proti ní a nebo s ní v týmu (většinou oboje, nový hrdina tak jej každý hraje) je silná, cc tam je, to přitažení se nezdá, únik má také, zvýšený speed, záleží samozřejmě na specnutí
    strašně těžko se zabíjí, protože si dává štíty a ten talent, kdy má těsně před smrtí štít na půlku HP je šílenej

    prostě naběhne do fightu, nadělá paseku, uteče, vyhealuje se a je tam znova
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL: dík za stručnou recenzi. Obecně mám chuť najet si dalšího tanka a Johanna mi je sympatická. Teď zatím točím jen Arthase a Muradina (toho jsem vzal konečně na milost). Pokukuju i po ETC, ale to ještě uvidim.
    KORAL
    KORAL --- ---
    YASHAMARU: Včera jsem ji koupil a zkusil 2 rychlé hry. Má potenciál jako tank a docela slušný. Ale nemá žádný pořádny escape :( Takže když někam vlítne, bud to team roznese a nebo tam zařve. Ale pokud už někam vlítne, dokáže docela zatopit.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    hmm koukam, ze hotslogs borec na strance porad maka. dost novych veci.

    ve hre templarka. ma ji nekdo uz? nebo aspon nehral proti ni.

    ICARUS
    ICARUS --- ---


    THE RIDE NEVER ENDS
    KORAL
    KORAL --- ---
    ICARUS: Done :)
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    Oh crusader?! nice...
    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Devs are speaking

    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Cosplay - novy char v HoS, crusader Johanna

    OSCURO
    OSCURO --- ---
    Tak jsem aapon dostal priority pass na launch event. Ale plysoveho Murkyho jsem nevydyndal


    ICARUS
    ICARUS --- ---
    Tak update, staci pustit appku, nahazet do toho teambuilderu nejake kraviny a az vas to v poslednim kroku vyzve k invite pratel, dole je malinkatym textem "skip this step", takze je mozno mounta dostat bez jakychkoliv invite a tak dale.
    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    VICTIM81: presne tak
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    ICARUS: ja bych do toho sel.. jenze.. nemam FB a jsem dokonce takovek poser ze klidne reknu ... ani ho nikdy mit nechci. takze pokud to nejde bez fb tak na to kuckam.
    a tesim se na mount za hearthstone.
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    https://teambuilder.heroesofthestorm.com/

    Teambuilder integrovany pres facebook, odmena za slozeni peticlenneho tymu je docela hezkej mount, sel by do toho nekdo? Vypada to, ze staci jen slozit tym pres fb a odehrat hru.
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    TRIPLT: tak kromě PR keců a produkčního balastu by tam měli být ukázaný novinky (co ale pak bude stejně na youtube), rozhovory s vývojářema a dalšíma z blizzardu. A taky afterparty s discohvězdou mladé generace (Madeon).

    Je ale jasný, že zásadní věci budou k vidění i později, ze záznamu a tak.
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    STAROJDA: koukal sem na odpočet, bylo tam 0:00 a pak se to začalo přičítat :D.. pak sem to aktualizoval a znova 59:59 :/---
    TRIPLT
    TRIPLT --- ---
    O co ma jit? Ma cenu koukat?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    DRAWER: ehm, v londýně je o hodinu míň, to víš to jsou ty časový pásma...
    DRAWER
    DRAWER --- ---
    voni to vodložili o hodinu?
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    KORAL:

    Heroes of the Storm: The Calling – Trailer
    https://www.youtube.com/watch?v=e-VZVXe-KYI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam