• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    tak super, aspon mam zduvodneni toho 0:15 vcera :)) a ja myslel, ze mi to jenom neslo a on MAPHACK!
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    STAROJDA: Mne uz prislo par scamu ...
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    STAROJDA: Souhlasím s jedním komentářem:
    or maybe a group of friends qued at the same time ...
    but if its a map hack + for uploading it and showing it to the world
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Z jiného soudku - vypadá to, že už máme maphacky i v HotS. Doufám že tenhle shit se bude soustředit hlavně na quick match který nehraju... Máme tu nevýhodu, že sdílíme server s rusákama :)

    Nova Maphacking
    http://www.youtube.com/watch?v=4qq6Zg2Rm8U
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: jop, funguje to na podrzeni, ja to hraju tak, ze zmacknu Q, necham vybouchat vsech 5, ale pak dam ostatni skilly a mezitim se to nabije zase na a jedu zase Q.

    ja teda osobne ale mackam dost intenzivne, protoze se mi parkrat stalo, ze treba zmacknu a nic se nestane. takze do toho u dulezitych veci dost busim :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    YASHAMARU: ZARREMGREGARROK: no moment, tohle mám pocit že funguje - tj. držíš Q a jakmile se ti resetuje cd, tak se to spustí. určitě to funguje u Lili a v tom videu kde jsem to viděl zmínili, že to funguje i pro Sylvu
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    YASHAMARU: Jo, to by měli předělat, že to střílí, dokud to držíš.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    to asi jo :) s tim QQQQQQ. vcera jsem mel proti sobe murkyho a vikingy a v teamfightech jsem nedelal nic jinyho nez QQQQQQQQQQQQ protoze oni jak chcipaj tak mi prijde, ze to obnovuje Q jak kdyz se zabije hrdina (nevim presne kolik staku to dava), ale fakt jsem to nestihal mackat :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Zapni si cast-on-release.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    novy possession: podle me na prd, kdyz si v akci a v plnym rausi, tak nutnost oklikat vsechny enemy miniony je strasne vysilujici a clovek si pride jako kdyz hrajes zimni hry od Accolade.. nejdriv mackas jak vzteklej Q Q Q Q Q a abys nevysel ze cviku tak R klik R klik R klik R klik R klik R klik R klik.. no prisel sem si jak magor a moc me ten gameplay teda neoslovil
    to lehky navyseni push potencialu imho za to nestoji a zustal bych u toho silence sipu :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    na ty novy mape me napadlo, ze by moh bejt dobrej siege tank, protoze ti immortalove se nehejbou, takze se neresetnou jako treba boss, kdyz ho strili prez zed. je tam dost ruznejch veci okolo, za ktery se muze opevnit.

    a jelikoz ta mapa je hodne velka a je tam spousta schovek, tak mozna zagara a jet nydus wormy. dnes vse ozkousim :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    vcera jsem testoval par hrdinu v quick matchi. mimojine jsem si pripomnel jak awesome je hero liga :) to bylo samy bez tanka, bez healera, bez damage atp. :) spis loterie jak se namichaji teamy.

    a taky jsem hral jako lempl, protoze jsem zkousel hrdiny, pripadne buildy. stih jsem jen novu, zeratula a sylvannas.

    zera je v postate beze zmeny a tedy hodne silnej. mozna muj broken pick pro tenhle mesic.

    nova okayish, ale prijde mi to jako slabej zeratul. ale je fakt, ze jsem ji dlouho nehral a timpadem jsem netrefoval 100% Qcek, takze jsem ji nehral na plnej potencial, ale stejne. Hral jsem ji i na ty novy mape a nefungovalo to tak jak jsem si predstavoval. (ze ten poke rozlozi enemy na immortalovi bylo asi teda dost naivni :)

    sylvanas nestihl jsem otestovat novy possession, silence je i s nerfem damage silna, tam to stejne neni o dmg, ale o tom trefit co nejvic lidi. jedina zmena kde jsem pocitil mensi dmg bylo, ze jsem ciste jen silenci nezabil abathura jako predtim. coz bylo asi trochu op, ale hrozne funny poslat tam ten sip za hradby na svaba.


    tldr zera good, sylva good, nova meh :P
    DIOM
    DIOM --- ---
    STAROJDA: ještě navíc lesba
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Btw koho zajímá rozbor supportů v Butcher patchi, tak tady má výborný zdroj. Mě to s Utherem neovlivnilo, ale možná rozjedu Malfa a tak to taky brzy skouknu (nebo spíš počkám klasicky na zítřek na TownHall Heroes)

    Tempo Storm Dreadnaught - Support Changes for the Butcher patch
    https://www.youtube.com/watch?v=4O6ONtOwxYg
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Asi jooooo :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Jestli ty nejseš ženská náhodou :D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Pul roku frci tohle a pak pul roku zase tohle :-D
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Hele znas me :-D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    CUZMAN: copak že vlastně už zase se zajímáš o HotS? Já myslel, že ses nedávno vyznal z věčné lásky k Dotě :-p
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam