• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    DIOM
    DIOM --- ---
    REFLEX: Johanna je lepší asi tak o 3 kilometry..momentálně :)
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Jakyho tanka doporucite Muradin vs. Johanna?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    STAROJDA: ja od te doby, co mi zablokovali reddit v praci uz sleduju jen starojdu na nyxu :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Kdo trochu sledujete komunitu HotS, tak se věnujte chvíli téhle novince! Zakladatel subredditu r/heroesofthestorm a guru komunity přechází do Blizzardu na pozici eSport koordinátora!

    Nejenom že se jedná skoro patetický příběh tvrdé práce a odhodlání, ale taky to ukazuje, že Blizzard i přes svoji známou rigidnost a konzervativnost nakonec vždy trefí do černého!

    Matt MacNeil on Twitter: "To any who have already DM'd me. I'll be taking up the eSports Coordinator position at Blizzard. Extremely excited is an understatement."
    https://twitter.com/CyaSteve/status/620729349248036864

    Thank you all, seriously. : heroesofthestorm
    https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/3d71op/thank_you_all_seriously/
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    SKY_MAX: no spíš než jukes to bylo lamení na straně nepřátel. Ale to asi platí vždycky, když v HotS někdo vyhraje 1v3. Tak OP hrdinové a carrička tam opravdu nejsou :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    STAROJDA: to poslední wéčko bylo moc pěkný, ale jinak obyč jukes
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    STAROJDA: tychus je fajn :-) ja se ted zamiloval do sgt. hammer, ale je to peklo, porad mi to dava pavouky a piraty a to sou nejhorsi mapy pro nej...

    ja porad zvazuju nakup novy... ta cubka me sejri a chtel bych si zastompovat v qm :-) pak me jeste laka thrall a pak uz nevim
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    btw já pořád proč tohle video pořád visí na redditu v popředí. A tak jsem ho skouknul a už se nedivím :D. Jako hráč Nazeeba smekám

    Nazeebo
    https://www.youtube.com/watch?v=aO_-LGNCYLo
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Díky za postřehy, půjdu do Tychuse. Je totiž pravdou, že a) mě občas owní a to mě štve a b) mě často neowní, protože to hraje lama a to mě taky štve :)
    SALOMET
    SALOMET --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Kael je na tebe moc tlačítek? Vždyť se teďka staví tak, že po 16. lvlu stačí hitnout přes aktivku posílenej flamestrike a hodit ult a popneš kohokoliv kdo tam stojí, kromě tanka. Do tý doby je to trochu těžší, ale pak už je to gg easy:P
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    BARTUC: Uz sme o tom vedli diskuse hodiny, aktualni situace mne ale nuti stahovat a opet ti dokazat ze jsou na svete lepsi.. treba ja :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    Kael'Thas Sunstrider
    zatim ho neumim uchopit, je to na me moc tlacitek a nedavam je ve spravnym poradi a jsem permanentne ve stresu, ze sem mel neco na nekoho hodit a zaspal sem

    Tychus Findlay
    strasne dlouho sem ho nehral, ale ta jeho vez mi prijde skvela a podle me je skvela porad a kdyz se ji povede dobre hodit, rozhodne teamfight no a ty jeho hlasky! Sure thing, armchair general.

    Jimmy Raynor
    v poslednich par hrach pekne potrapil a battlecruiser je urcite mezi top ultimatkama ve hre

    November Terra
    takhle se jmenuje Nova :) netreba predstavovat, umi potrapit, a to i toho kdo za ni hraje..

    Jaina Proudmoore
    Falstad Wildhammer
    too little experience to say

    summary: sel bych do Tychuse nebo zkusil Jainu/Falstada :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: to je fajn slyset a to malfa mam nahranyho hodne malo :-)

    LIQUIDFREAK: ja taky sem nejlepsi, ale svet jeste neni na moji dokonalost pripraven :-D
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    STAROJDA: jaina jenom chodí, tu taky vůbec nechci hrát. Jak tychus tak Flastad jou skvělý hrdinové, tychus mám pocit že vydrží víc než flastad a mže se víc do těch fightů nořit, mezi nima asi záleží na tvym stylu
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    YASHAMARU: jestli to ma byt pochvala, tak si udelal chybu. ten ten bude vsude chodit s malfem a tvarit se ze je nejlepsi :D
    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    Prosím obecenstvo o návrhy - rád bych si najel novýho ranged assassina. Vallu už mám v malíku (lvl 11) a občas mi ji někdo v HL sebere. Teda ne už tak často - vítězí Jaina a Kael :). No a teda řeším, co za assassina hrát.

    Moc mě se mě právě nechce do Jainy a Kaela, netuším proč. Možná jsou moc main stream (já sem takovej alternativec :)) a taky možná, že nemají escape (leda sprint u Jainy). Co teda vybrat? Tychuse? Falstada? Neměli jste někdo podobné dilema?
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    BARTUC: no co jsme hrali predevcirem spolu, tak minimalne tvuj malfurion je mnohem lepsi nez rank 39 material
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    BARTUC: coz je fajn pocit, ze dostavam stale kolem 450 bodu :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    ZARREMGREGARROK: presne tak
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    SKY_MAX: Není to náhodou mechanika, která se ti snaží srovnat tvé MMR a tvůj rank.
    Dokud jsi měl slabý rank, tak jsi dostával velký bonus, aby ses rychle dostal na rank, který odpovídá tvému skillu.
    Když jsi blízko, tak to zpomaluje, aby nepřestřelili.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam