• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CRACKY_Heroes of the Storm - Deathwing!
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    YASHAMARU: tak pak uz zbyva jedine murky :-D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    kdyz jsem ho nedavno testoval a delal na 9tku, tak to byl docela ocistec. ale mel sem snim 50:50, takze kdyz bych ho umel trochu lip, tak se snim pozitivni winrate udelat da, ale spis tak 6 z 10.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    thrall imo nejslabsi melee assassin. podle me v tom jeho aoe slow je jeste perla do komba, ktery zatim nikdo neobjevil nebo nevyslo :)
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    BARTUC: jako co me ted laka je thrall, murky, uther a pak ta housenka co nefajti :-D
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    VICTIM81: nehral sem ho, jen se mi libi a vetsinou me strasne vyjizdi :-D hraju co me bavi, coz sou assasini ne-casteri (treba kaelthas je k uzoufani nudnej)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    dal by nekdo hru ci dve ? klidne QM na daily.
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    BARTUC: ne protoze uz ma po nerfu.
    ano protoze uz ma po nerfu a budes hrat to co z nej chteli mit. a ne neco co ti pak seberou.
    je to malo hrany pick. coz ma svou vyhodu. ale neni to zadny power pick. a rada lidi hraje jen to co je zrovna imba.
    imho pokud te bavi tak ho ber bez ohledu na to zda je zrovna OP nebo ne.
    BARTUC
    BARTUC --- ---
    thrall ano ci ne? + proc prosim
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    už jen lili
    SUNBEAM
    SUNBEAM --- ---
    někdo, kdo nemá následující hrdiny a chtěl by? zbylo mi pár kódů, ale nevím zda to bude fungovat, takže bez záruky, kdyžtak pm.
    jaina, lili, sonya, zeratul, zagara
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    sakra buguje mi růžovej Wonder Billie a na jinym mountovi není Murky dostatečně provokativní :(
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    YASHAMARU: treba zeratul :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    hraje ted nekdo ? klidne QM na daily.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: tak to delej trochu inteligentne ty questy, vyber si hrdinu se kterym jich udelas vic zaraz. lamlam
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Dobra prace!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    super...

    STAROJDA
    STAROJDA --- ---
    ZARREMGREGARROK: teď když se učím Tychuse, tak jsem dal dvě hry coop. Pak už ale jedu QM protože to je větší výzva a víc se toho naučím. Taky hraju vs AI když netuším, jestli mám plnou půlhodinu času na hru - od vs AI se dá lehko odejít, to nikoho nenaštve ;)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    maj to pekne udelany, prachy na 10 hrdinu (3 v entry packu, 2*2k, 3*4k, 2*7k) mi vysly jednu hru po 30. lvlu:) budu rad, pokud nekdo bude chtit zahrat s noobem - jsem na nastence
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    zkousim buildy a ucim se hrdiny :P a taky sem jich prohral par :D tak 10. obcas se tam sejdou unikati :D
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    ZARREMGREGARROK: ja furt :D boucham tam questy co me nebavi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam